כתבנו לענייני חילונים

הדרת נשים: קשר ההשתקה במגזר החילוני מתחיל להיפרם

בצבא זה כבר נשבר, בתקשורת עדיין בהלם מהדיון בנושא שעד כה היה אסור אפילו להזכרה * סימני התפקחות גם בעולם הפרסום שבו עדיין אסור להגיד "שיקסה" אבל מותר לכנות אשה על שם אברי הרבייה * כתבינו לענייני חילונים חוזר מזועזע, אבל מעודד מהנשים האמיצות שמעיזות סוף סוף להתלונן

טקס פגאני בן 2000 שנה

אוי, חרדים יקרים, מה אני אגיד לכם, חזרתי הבוקר מסיבוב חגים אצל החילונים, ואני פשוט לא יודע מה לחשוב. בכלל, כל הקטע של חודש אייר הוא כזה מקודש אצלם. זה לא יאומן, תראו למשל את יום הזיכרון. נהרגו המון המון חיילים, זה כואב מאוד לכל אחד. ומה הם עושים לכבוד זה? לא יאומן. איזה טקס פגאני מלפני 2000 שנה, שמי חלם בכלל שהוא שרד כל כך הרבה זמן. אני ראיתי את זה בעיניים: פתאום שומעים צפצוף כזה ארוך, ואז כולם צריכים לעמוד ככה, בלי לזוז. אני לא יודע, אולי בספרים שלהם כתוב משהו על הישארות הנפש ועל זה שאם בני אדם פתאום לא עושים כלום כמה שניות זה עוזר להם. לא משנה.

האמת לא ממש כולם חייבים, אם למשל אתה צלם ואתה בכיכר השבת בירושלים, אתה לא חייב. כנראה זה לא כואב למתים. לא משנה.

מה שהכי מפתיע זה מה שקורה ביום למחרת, קודם כל בלילה הם מתאספים כולם על הר ליד בית החולים "שערי צדק" בירושלים, ושם באדיקות מופלאה הם מקפידים על הלכות הדלקת 12 נרות גדולים כאלה. אחר כך כמה חיילים עושים שם איזה סיבוב עם בדים צבעוניים, בהתחלה חשבתי שאני בכלל נמצא באפריקה, לאחרונה ראיתי שם טקס דומה. לא משנה.

למחרת הם כולם זובחים בפגאניות אכזרית מלא מלא עופות, שוחטים וצולים אותם באופן פרימיטיבי ככה בשדה, וזוללים לתאבון. אני לא יודע אם זה זכר לקורבנות שהיו כאן לפני איסור ה"במות". לא משנה.

מה אומר ומה אדבר, מסתבר שבאותו יום שיש אצלינו ל"ג  בעומר להם יש חג ממש דומה, עושים הכל אותו דבר, אבל לזכרו של מישהו אחר: איזה מנהיג של מרד שכשל. חג חילוני חדש. לא משנה.

 

מפשיטים נשים מעל נתיבי איילון

אבל מה שהכי מעניין הוא שסוף סוף נסדק קשר השתיקה המזעזע במגזר החילוני המסוגר. אתם יודעים, זהו מגזר שבו כל אחד יכול לכנות נשים בשמות גנאי בעלי אופי מיני כמה שבא לו. למשל, אסור להגיד "שיקסה" אבל מותר להגיד על אשה שהיא יפה או בעלת אופי מיני (עם איזו מילה גסה שאני אפילו לא יכול לכתוב לכם כאן. לא רוצה שתתקלקלו לי פה, ועוד מילה אחת גסה עוד יותר, הנוגעת לכמה מאיבריה של האשה) לא משנה.

זהו גם מגזר בו בשר של אשה יכול להיות קידום מכירות של מכוניות. או דירות. או רהיטים. כל דבר שגבר יכול לרצות. ככה מחפיצים נשים. פעם אחת באחד הסיורים שלי נאלצתי ליסוע בנתיבי איילון. ראיתי בעצמי איך הפשיטו שם אשה כמעט לגמרי, צילמו אותה, ותלו אותה מעל הכביש. לא יכולתי בכלל לראות את ההשפלה הגסה הזאת. אבל הייתי חייב, אחרת הייתי עושה תאונה. ככה עושים כפיה חילונית אצלם, זה חלק מהתעמולה ושטיפת המוח. כמעט הבטחתי לעצמי שיותר אני לא נוסע שמה, ואולי זה בדיוק מה שהם רוצים. לא משנה.

זה גם מגזר שבו יש אחוזי גירושין ובגידות מאוד מאוד גבוה (ככה הם עצמם אמרו בסקרים) וזה ככל הנראה לא נובע מכך שהם מאוד מקפידים על כבוד האשה. אבל מה לעשות, זהו מין מגזר כזה. שם הכל משתיקים.

 

אבל לא עוד!

כנראה שסוף סוף החילוניות המדוכאות הרימו ראש. הם פתאום תפסו שיש כזה דבר אשה שהיא אחריאית על גופה ושאסור להתעלל בה, בדיוק אתמול לקחו איש תקשורת בכיר, כזה שכבר שנים על גבי שנים נערמות לגביו תלונות על הטרדות מיניות לנשים, ופתאום עשו לזה סוף. פתאום עיתון "הארץ" בחר לפרסם את זה.

כולם ידעו גם לפני זה, ידעו אבל אף אחד לא דיבר. למה לא דיבר? למה לאף אחד לא היה איכפת מאף אחת? לא משנה. זאת ועוד, תא העיתונאיות מתעקש לדווח על כך שהגבר הנ"ל ממש לא היחיד, וגם בתחום הפרסום "יש כבר שנים שמועות על משרד שמנהליו קוראים לנשים בשמות של איבריהן הצנועים, ומתייחסים אליהן בתור שחלות סקסיות מהלכות, כואב לי להגיד שגם אצלנו זה קיים וכנראה בעוד משרדים רבים."

אבל מה שהכי חשוב זו המגמה, והמגמה היא שלאט לאט אשה חילונית מבינה שיש לה זכויות על גופה.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים