כתבנו לענייני חילונים

ההומניות דורשת: אל תביאו ילדים לעולם!

הכבוד החילוני שנרמס באכזריות באולימפידה * ברית מילה והנאורים הההומניסטים * האם ילד יכול לתבוע את הוריו שהביאו לעולם האכזרי והרע הזה? * כתבנו לענייני חילונים בתחקיר פילוסופי נוסף על מאוויי החילונים הנאורים

שלום, חזרתי מלונדון לסיקור האולימפידה, אולם החילונים שם הביאו בושות אפילו שהסכימו להדרת נשים - בקבוצות ספורט נפרדות, אך כלום לא עזר להם.

בכדי לשמור על הכבוד של המגזר החילוני, לא ארחיב בסיקור, שהג'ודואים מגודלי הבשר, הקעקועים והעגילים בנחיריים (האם קעקועים ועגילים לא גורמים 'לסיבוכים' עוד כמו ברית מילה?) לא הצליחו 'בספורט הנעלה והאצילי והמביא כבוד' להרביץ מכות רצח, לרמוס ולדרוך על השני, והפך ליום אבל לאומי, על כבודה הרמוס והאבוד של החילונים במדינת ישראל, אוי לאותה בושה!!!

מייד בחזרתי מהמשחקים- מעוז הנימוסין והעדינות, - משחקי תחרות מי יותר פראי-אדם. נכנסתי לקלחת שיהדות העולם נסחפה, תקדים גזירת איסור ברית המילה וחופש הדת בגרמניה- אותה אומה ואסכולה נאורה, שאז כמו היום נמנו בין אנשי 'התרבות הגבוה' ורטשו תינוקות יהודים, החליטו בסבב צביעות מצחין נוסף, להציג עצמם 'כדואגי' תינוקות.

זה מאחד את כלל היהדות המקיימים מצווה זו, למעט הנאורים:

אתר הנאורים 'הארץ' פרסם כתבה הזויה עם הכותרת  "ברית דמים".

אגב, מעניין לדעת על איזה מחקרים לדעת הנאורים אי אפשר לסמוך אליהם ואינם אמינים, כך שהמציגה אותם בוועדת לקידום מעמד האישה זכאית לדליי רותחין ואיזה 'מחקרים' דרוויניסטים או שכתובי היסטוריה (או מחקרים שנועדו להכשיר סמים וגילויי עריות וכדומה) מוצגים כעובדה מוגמרת של הקהילה המדעית שרק מפגר מתנגד לה? מה הקריטוריון בבקשה?

למען הסר כל ספק, ברית מילה אינו עניין של מחקר כזה או אחר, אפילו שמשפחת המלוכה הבריטית מבצעת אותו עקב כך, זו המצווה הראשונה שה' נתן לאבי האומה אברהם אבינו, ולכן אנו מקיימים אותה.

לנאורים דילמה לא פשוטה, הרי זה חשוב ליהודים ולהבדיל לערבים. כנראה שבכל זאת שנאת היהודים גוברת על זכויות הערבים במערכת הארץ.

יודגש, שלציבור הנאור של הארץ, אין כמעט את הדילמה הזו, הם לא מבינים מדוע צריך בני אדם, למה להתאכזר ולהביא ילדים, זה הרי התעללות ואפליית האישה זה מאוד כואב [והיכן השוויון ....]

ועולה הרבה כסף שיכול ללכת לחתולים המסכנים, ולמפגינים בשכר של יאיר לפיד, ושחברותיה הסוציאליסטים של דפני ליף יכלו לקנות דירה במרכז תל אביב, לא חבל?

ובכן, זה פשוט בזבוז משווע, שבגלל זה הספורטאים הישראלים (לא ידוע האם כולם יהודים-מהולים) ספגו בזיונות וכשלונות מחפירים, זה בגלל שהכסף הלך לבני אדם, ולא לטיפוח שרירים.

דרך אגב, אולי הם עוד יתקדמו וימצאו כמה "אנשי הבל ורוח" שיחתמו על עצומה שתצוטט בכל התקשורת, שלידת ילד הוא פגיעה בחסר ישע, שלא שאלו אותו האם הוא מעוניין להגיע לעולם הקשה הזה, ולחיים המדוכאים הללו?

 

כמו שהיום הנאורים 'ההומאניסטים' הללו - המרחמים על טרוריסטים וחתולים, מעודדים בעלי מום לתבוע את הוריהם על כך שהביאו אותם לעולם. כך יכניסו לאופנה  שאנשים יתבעו את הוריהם על שהביאו אותם לעולם בלי לשאול מראש את רשותם.

בגללם הם צריכים לעבוד, ועצים נגזמים, ופרות נשחטות, וייתכן שיצטרכו לתקוף באירן המהממת, וצריך להילחם במלחמות שנואות. בגללם יש בכלל עולם, שבו צריכים להתגבר על "נטיות מיניות" לא מוסריות וחוקיות, ועוד מעשים והתאפקויות שכל כך-כל כך מגבילים מלהתהולל, ומקשים על החיים האומללים הללו. מדוע הכנסתם אותי לשם?

 

משמעות הנאורות

סוף סוף, הצלחתי לפצח את החידה מה משמעות של המונח 'נאור' שבחוגי החילונים הקיצוניים כה מתהדרים בה.

כמה שיותר טוב ככה יותר רע! אם אתה מרוצה וטוב לך - אתה תמים ופרייאר, ולא נאור.

אל תעבוד על המידות שלך, על תאמין באלוקים-ובגורל אישי, על תבין שבשביל להגיע לסיפוק בחיים צריך לבנות, לשמור, להתגונן, לעמול, ולהשקיע. להאמין בחסד וערבות הדדית.

אלא תתסיס תתמרד, תתפקר, תהיה מתירני, ותהליך אימים, כי אם לשני יש משהו שאין לך, - כסף, תרבות, משפחה, זכותך למנוע זאת ממנו ולהרוס ולהשחית לו, כי רק כך יהיה 'שוויון'. זה 'שלום' צדק חברתי' הדרת נשים' ושאר שמות מכובסים.

 

תמיד הכל רע ושחור, ותגיד שכל מי שמרוצה, כל מי שקונסטרוקטיבי, שיש לו מורל ושומר בכדי שיהיה עתיד - הוא תמים, ועובדים עליו.

כי רק אתה המחלישן, ההדוניסט-המתירני,השונא את עצמיך,  שרואה הכל במבט מצומצם של ההנאה העכשיווית-הרגעית, - נאור!!

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים