כתבנו לענייני חילונים

שלמות התא המשפחתי במגזר החילוני

התקשורת שופכת דלי רותחין על ח"כ מיכאלי * כלב השמירה טורף את מי שחושבת כמו אמה וסבתה * הכנסת רואה בחתונה, משפחה ונאמנות - פאשיזם, בעוד התאבדות דמוגרפית-מוסרית מקבלת את הכינוי המכובס 'נטייה מינית' * כתבנו לענייני חילונים חוזר מופתע מגיחה נוספת לעולם הנאור

תודה לכל המגיבים ושולחי הודעות הברכה, לא היה לי כל כך זמן לענות כי הייתי צריך להכין השבוע "חבורה" לכולל, אבל  לא הזנחתי את תפקידי ככתב לענייני חילונים, והמשכתי במעקב אחרי כל הקורה במגזר החילוני המרתק.

אודה למגיב "צביק המגניב" אם יוכל לבאר את כוונתו שאני מדבר כמו אחד ששפוך לאללה, האם כוונתו לקשר בלתי אמצעי עם אלוהי המוסלמים, או לקבוצה שאינה נוכחת. אגב, האם אתה מצאצאיו של החכם המקראי גניבא?

 

השבוע ברצוני להציג בפניכם את תרבות הדיון המרתקת במגזר החילוני:

רעידת אדמה 9 בסולם "גזענות פאשיזם" נרשמה השבוע בקרב כלי התקשורת החילוניים נגד ח"כ אנסטסיה מיכאלי - אמה גאה ל-8 ילדים, עקב העובדות שתיארה בוועדה לקידום מעמד האישה, לפיהם רוב הלהטבי"ם מתאבדים בגיל 40 ורובם עברו התעללויות מיניות או הפלות בגיל צעיר.

חברת הכנסת גם העבירה ביקורת על ערוץ 10 המשדר תכנים בוטים, כמו הערצת סטיות כתכונות נורמאליות שאינם כי אם "נטייה מינית", ואף הוסיפה חטא על פשע בדבריה כי חייבים להקים "וועדה לקידום מעמד המשפחה".

לדבריה הצטרף גם חבר הכנסת אורי אריאל שאמר כי יש למנוע גיוס לצבא של בני הקהילה הגאה היוצרים פרובקציות ודיונים בנושאים מיניים, כיוון שלא מתאימים לצבא שמטרתו להילחם.

 

כלי התקשורת החילוניים, שכידוע אינם אלא צינורות מידע תמימים שמפעם לפעם מעבירים 'ביקורת' על בעלי דעות מוזרות, שחטו אותם ולא היו מסוגלים להבין איך בעידן של היום עדיין יש חברת כנסת מן המניין האוחזת בדעה הזויה, שהתאימה אולי לרוסיה, לפיה משפחה גרעינית היא הדרך הרגילה והבריאה לגדל ילדים.

כיצד יתכן שיש אנשים שאינם פרימיטיביים, שלא מכווצים את עתידם, אוהבים את החיים ומוכנים להשקיע בכדי לחלוק אותם עם עוד כמה ייצורים נפלאים, המהינים ומבצעים את המעשה האנכרוניסטי המכונה בפיהם 'חתונה'.

 

והנה תגלית נוספת שתעניין את קוראנו שומרי המצוות: אם חשבתם שפירוק המשפחה היא רק נחלת התקשורת, תופתעו לגלות כי בכנסת ישראל עבר חוק המגביל את גיל הנישואין ל-18. לשיטתם זה "ימגר עוני, מחלות והזנחה, ויעודד השכלה". כנראה שלשיטתם ילדים המקיימים יחסים מגיל 12 הוא שיא הבריאות והחינוך המופלא, ולדעתם לחנך ילדים בתוכניות ריאליטי ובכל המדיות הקיימות לאבד כל שארית בושה זה כבר דוקטורט בהשכלה.

לטענתם, חלילה מלרסן תופעות מעין אלו, זו הרי דמוקרטיה מזוקקת טהורה. זכויות האדם הנאור לחיות לפי אינסטינקטים של "נטייה מינית" כמו כל בעל חי אחר על פני כדור הארץ, ובאצילותם כי רבה, הפכו הם לפטרונים, המצילים את הילדים בני ה-17 מלהקים משפחה רגילה ולהיות נאמנים לבני זוגם, ולקיים את המטרה הטבעית: גידול דור המשך של בני אדם בריאים - ובמקרה שלנו גם יהודים.

 

עמיתי העלה שאלה קטנטנה, אם מותר, מדוע אוסרים גילויי עריות במשפחה, מדוע זו לא 'נטייה' לגטימית? האם הם לא מקופחים שרק דורשים "שוויון"? ומה עם אנסים? הם בסך הכל ממלאים את צו הנאורות המתירנית, שאין גבול ודבר העומד בפני דחף היצר.

כמובן שעניתי לו נחרצות שהוא סתם מוזר המבלבל את השכל עם שאלות מוסר, כאשר הוא למעשה רק גזען, פאשיסט, חשוך ופאנט המהווה מחסום בפני הקידמה והנאורות האנושית.

 

אגב, העליתי בחכתי פרט קטן נוסף: הוועדה לקידום מעמד האישה הוקמה בידי ח"כ לשעבר נעמי חזן ממר"צ, כיום יו"ר הקרן לישראל החדשה - ממשלת הצללים של ישראל, ושם הוועדה 'קידום מעמד האישה' כבר מבטא את ההשקפה הפמיניסטית השמאלנית, הרואה את האישה כמסוכסכת ובתחרות עם הגברים 'האיומים והנוראים והאשמים בהכל', ואינם מסוגלים לראות אנשים המשקיעים מעצמם למען העתיד, המחלקים את החובות והאחריות של האחד כלפי השני באופן טבעי ומושכל.

הופתעתי לגלות, כי לשיטתם עדיפה מדינה חד-הורית, בעלות תקציבית גדלה וגואה על חשבון האנשים הנורמטיבים ו"הרגילים", ובה אישה מתקיימת כמוצר זלילה, תוך סירוס החברה וסכנת כליון על עתידה הדמוגרפי של מדינת ישראל, על פני ערכי משפחה ונאמנות, שלא לדבר על מסורת וחיבור לשורשים היהודיים.

זהו באמת מגזר מרתק ומפתיע, אשר מעניין לעקוב האם יצליח לעמוד בפני אתגרי המציאות.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים