כתבנו לענייני חילונים

חגיגה חולנית

כתבנו לענייני חילונים חזר מסיקור יום העצמאות בגנים ובפארקים * על הלכלוך הסירחון ההשמנה * סכנת נפשות בזיעקוקעיעים * יו"ר קח"מ (קבוצת חילונים מתונים) מר עגיל קעקוע: אין כל הצדקה ליום זה המשחית את הנפש ואת הטבע * וכמה זה עולה לנו * כל זה ועוד בכתבה המרתקת לפנינו.

שלום חברים,

לכבוד יום העצמאות החג הלאומי של מדינת ישראל, והחג היחיד שהחילונים מקיימים אותו, בהידור ובאדיקות רבה, ובעצם החג שכל כולו נוסד ועוצב דרכם, ירדתי לשטח במשימה נועזת, לסקר מקרוב איך הם חוגגים את היום הזה, באופן בלתי אמצעי.

ראיתי מקרוב את כל הסודות והמנהגים המשונים, איך הם מבוצעים בידי שלל העדות והחצרות החילוניים השונים, תוך הבאת קולות אותנטיים מהשטח, והינה הדיווח לפניכם.

יש מנהג מסויים שראיתי אותו והוא להלום בפטישים אחד על ראשו של השני! פשוט לא יאומן! עניין החג הוא להרביץ מכות (תראה, במשך כל השנה הפשע חוגג, אבל בעצמאות זה מצווה, כך הסבירו לי), והעיקר שאף אחד לא מוחה! ולא רץ לבג"צ, פשוט חוסר אנושיות בסיסית!

מתאכזרים לטבע

 אבל זה לא כלום, חברי היקרים, שפשפו את עיניכם ותצבטו בלחיים האם אתם לא חולמים, המצווה העיקרת של החג הכה מוזר הזה, הוא להתאכזר באופן סדיסטי בטבע.

להשאיר אדמה חרוכה בכל הפארקים ולזהם את האוויר "במעאנגלים" (זה השם המיוחד), זה בעצם לקיחת בשר (שחיטת אלפי בעלי חיים!) ויחד עם ירקות או כל מיני מאכלים, ולצלות אותו דווקא על האש!!

מה שמשאיר לכלוך עצום וריח מסריח מחניק נורא, כך הם מלכלכים ומטנפים את שטחי ארץ ישראל היפה שלנו! הכל בכסות החגיגה המטופשת שלהם! והמנהגים הפרימיטיביים המתאימים לדיירי ג'ונגלים מימי הביניים!!

רבותי זה לא הכל, סיפור נוסף שראיתי, גם הוא הזוי ומוזר ובלתי נתפס בזמננו כמו הראשון, לשדר לאוויר סוג של טילים העושה אש בשמיים! (הם קוראים לזה 'זיעקוקעיעם') ושוב פעם מזהם את האוויר.

אולם עם חשבתם שייצורים תמוהניים אלו רק לא מקפידים על הניקיון ההגיינה ואיכות הסביבה, מחקרים הוכיחו שזה נורא מסוכן, וגרם כבר לפציעות כבידות ואף יותר מכך, עקב רקטות שהתפוצצו בידיים ונפלו על אנשים! פשוט משחקים באש וזה עוד כפולחן חגיגי!! כאן מתחת לאפנו!!

הקולות השפויים

אני אבל רוצה להסביר לכם קוראי היקרים, שאני חייב לסייג את המאמר, ולציין שזה לא כולם, אסור להכליל, ישנם חילונים נורמאליים, כבר דיווחנו על כך באתרנו על "החילונים החדשים", שהם מלחץ חברתי ומפחד כוהני התקשורת (הנשלטים בידי החצרות החילוניות הקיצוניות) מפחדים לומר את אשר על ליבם בפומבי.

אולם  נפגשתי עם כמה חילונים אמיצים שלא מפחדים להזדהות ואף התארגנו בארגון 'קמ"ח' (קבוצת חילונים מתונים) יו"ר הארגון הוא החילוני מר עגיל קעקוע: "אנחנו סבורים שהציבור החילוני חייב להיפתח ולעשות חשבון נפש למה הוא חוגג את החג בצורה נבזית ולא אנושית כזו.

"אנחנו אשמים בכך שאין לנו כל תוכן רוחני ועולם פנימי כמו תפילות רוחניות וקדושה והתנתקות מחולין באי עשיית מלאכות וכדומה, בכדי שהתדרדרנו כל כך, לחוגג חג בצורה סדיסיטית ובלתי אנושית בהבערת אש ושריפת חורשות וגינות, והכנסת מיליוני אנשים בסכנה"

עוד הוסיף מר קעקוע "אני מקווה ומצפה שהשינוי יבוא מתוכנו מהר, כי אי אפשר להמשיך ככה ומה שהיה לא יהיה" לדבריו "אני מייצג את הרוב החילוני הדומם שאין לו ייצוג פוליטי ונשלט באופן כוחני בידי 'העסקנים, ואנשי תקשורת נבובים', ששולטים על השיח הציבורי ועל מוחות האנשים בצורה לא הוגנת ולא פרופורציונלית".

והדובדבן שבקצפת בעת שכולנו מהדקים חגורות לנוכח קיצוצים חריפים שהמפלגה החילונית מהחצר הנבובה מתכננת, מדובר בבזבוז כספי ציבור משווע, החגיגות החוליגניות הזו, עולה לנו מאות מליונים! כך חשף עיתון 'משפחה',

אתם מסוגלים לחשוב מה היה קורה במידה והכסף הזה היה הולך לחינוך?

ייעצתי למר קעקוע לעתור לבג"צ הן נגד ההשחתה והמסר המשחית שיש בחונגאות הבזויות הללו בתקופתנו הנאורה, והן נגד החלוקה הלא שוויונית בכספי המיסים שהולכים רק לחגים מסויימים ולא לחגים של כלל האוכלוסייה!

האם אכן השינוי שמתחיל לטפטף במגזרים החילוניים היותר משכילים והיותר פתוחים יצליח לעלות ללמעלה, למאסה המרכזית שברובה רדודה וריקנית ומגושמת? לא נדע עם אנחנו כאן לא נדווח ונתן להם קצת כתף, זכות הציבור לדעת, וזה יהיה שכרנו!  

אנחנו בדוסים נמשיך לעקוב אחרי המגזר החילוני הייחודי, ונעביר בעזרת סוציולוגים מיוחדים העומדים לרשותנו, את התמונה המלאה והמעניינת שמגזר מיושן זה מנפיק.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים