לא לציטוט

הגיע זמן הדם

זו לא תהיה מלחמת אחים,מפני שאלה אינם אחינו. באופן טכני אולי ניתן לכנות את התנגשות הדמים שתגיע בשם מלחמת אזרחים, בגלל התעודה הכחולה שכולם נושאים בכיס, אבל אלה שנצא מולם הם אזרחים למראית עין, על תנאי, מוצצי לשד האומה, חולבי דמה וזוללי בשרה.

המשנה לפרקליט המדינה עו"ד שי ניצן, הורה היום (ב') למשטרה לחקור את העיתונאי יונתן שם אור, בחשד להסתה נגד הציבור הדתי.

שם-אור פרסם מאמר באתר אינטרנט אותו הוא עורך, ובו דברים שאין הדעת סובלתם. המאמר נשא את הכותרת "הגיע זמן הדם", נגדו התקבלו מספר תלונות מצד חברי כנסת וארגונים שונים.

במאמר שפרסם בחודש יולי השנה, הוא קרא למלחמת אחים נגד הציבור הדתי. "יישפך פה דם… עוד מעט יקומו ממורמרי הכורסה, מגדפי בית הקפה, מעוותי הפנים מול התועבות הנראות בטלוויזיה, וישלחו יד אל הנשק", כתב במאמר.

"עוד מעט והרוב הדומם יפסיק לדמם וייצא לשפוך דם. זו לא תהיה מלחמת אחים, מפני שאלה אינם אחינו… אבל אלה שנצא מולם הם אזרחים למראית עין…

"הם ופאותיהם המתנפנפות ברוח הקודש… והטירוף בפיהם. הם, וישיבות הדמים שלהם, שבהן, לפני שיתגייסו ליחידות הלוחמות, לומדים כי מצוות הרב עליונה על פקודות הצבא… עוד מעט והם ישתתקו. עוד מעט והם יטבעו בדמם שלהם. תהיה מלחמה ויישפך דם. אבל התוצאה ברורה. העם יקום ויעמוד. אלה או אלה, המדינה או הגטו. חיים או מוות. הגיעה עת הקרב".

בין השאר כותב יונתן שם אור, 

"עוד מעט. עוד מעט תיגדש הסאה, ומי הזעם שממלאים את הנפש טיפה אחרי טיפה ישטפו לתוך הוורידים המתפקעים מכעס. עוד מעט והרוב הדומם יפסיק לדמם ויצא לשפוך דם.
זו לא תהיה מלחמת אחים,מפני שאלה אינם אחינו. באופן טכני אולי ניתן לכנות את התנגשות הדמים שתגיע בשם מלחמת אזרחים, בגלל התעודה הכחולה שכולם נושאים בכיס, אבל אלה שנצא מולם הם אזרחים למראית עין, על תנאי, מוצצי לשד האומה, חולבי דמה וזוללי בשרה"

"הם, ופאותיהם המתנפנפות ברוח הקודש. הם, ועיניהם הבורקות למראה האמת הנגלית להם. הם, ושאגות אלוהי החרב והטירוף בפיהם. הם, וישיבות הדמים שלהם, שבהן, לפני שיתגייסו ליחידות הלוחמות, לומדים כי מצוות הרב עליונה על פקודות הצבא. הם, ורבניהם המיתממים לומר כי אנשים אחים אנחנו, והכל בנעימות גדולה ובחיוך של מדוזה טורפנית.  
עוד מעט, והם ישתתקו. עוד מעט והם יטבעו בדמם שלהם".

"עוד מעט, ומתפרעי השחור יגלו מולם לא את השוטרים עדיני הנפש, אלא את אזרחי ישראל, מפקדי פלוגות ומג"דים, טייסים וסיירים במילואים. גדודי צבא השם ישתוללו, יבקשו רחמים מאדם ומשמים. לשווא. מתוך קיאם שלהם הם ינסו להרים ראש ולומר הרף, אבל לשווא. רק כניעה מוחלטת, ללא שום תנאי."

"תהיה מלחמה, וישפך דם. אבל התוצאה ברורה. העם יקום ויעמוד. לא רק על רגליו אלא גם על דעתו ועקרונותיו. העידית תצא לקרב. העובדים, העמלים, הממציאים, האמנים, המדענים, התעשיינים, המורים. אלה שכבר מבינים כי הפור הוטל, אלה או אלה, המדינה או הגטו. חיים או מוות.הגיעה עת קרב".

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים