כתבנו לענייני חילונים

שוויון קומוניסטי

בלי שנדע את העבר, לא נבין את ההווה * כתבנו לענייני חילונים חקר את העבר, ובודק היטב את מניעי ההווה הרובץ באוהל * העולם החילוני בעיניים של כתב חרדי, שמאמץ צורת עבודה פחות חרדית

השבוע שעבר היה אחד העמוסים לכתב לענייני חילונים כמוני. הזעתי קשות להשתחל לכל מקום ומאהל אפשרי. מארגוני הצדק החברתי, ועד למחנה הפראיירים. השתחלתי לתוך מעוזי החילונים הקיצוניים והפונדמנטליסטים ביותר, במטרה להביא את הקולות האותנטיים מכל ההמולה.

עוד מכתבנו לענייני חילונים:

 

קודם כל גיליתי דבר נורא, וזו חשיפת השנה: תדעו, שלא בחינם חנכו אנדרטה עם פוטין לזכר החיילים הקומוניסטים. הם ההשראה של מהפכני השמאל, "ש-ו-ו-י-ו-ן!"

הקומוניסטים בברית המועצות ובסין רצחו בשם החירות והאתאיזם מעל מאה מיליון איש! כל מי שהאמין באלוקים דינו היה כסוחר סמים. כי הוא שואף לצמוח בחיים. זו העבירה הכי גדולה ה"ישנואיזם", שאתה 'יש' ומחזיק עצמיך למשהו. אתה יהודי או נוצרי, בעל פרנסה, בעל משפחה. כל אלה "חזקים" הפוגעים בשוויון, ואחת דינם.

ההומניזם השוויוני היה כל כך מוצדק, שהם תחילה כרתו ברית עם הגזענים הכי מטורפים - הנאצים ימ"ש, בהסכם ריבנטרופ-מולוטוב, ונכנסו למלחמה רק לאחר שהנאצים תקפו אותם, כשהגיעו עד לשערי מוסקבה.

ובכל המדינות שכבשו הנהיגו משטר טרור, והאנטישמיות הוסוותה בשנאת דת כללית. זו גזענות הפוכה, המותרת בשם ההומאניזם - המתת "חסד" - לוחמי "שוויון".

פוטין אף הציע לביבי ללמוד מהניסיון הרוסי היותר וותיק, הקנטוניסטים, החיילים היהודים שגויסו בכפיה כבר כילדים. "גם הקמנו מחלקה יהודית מיוחדת - 'הייסבקציה'", אמר פוטין לנתניהו.

איזו אנדרטה הקימו לכבודם! איזה דוגמה לחיקוי הם! הם בדיוק ההשראה של הבג"צ הנאור, וכלל מפלגות השמאל מהליכוד והלאה.

שתדעו, סמיכות האירועים הם לא צירוף מקרים .

 

לאחר שגליתי את הסוד הכמוס, ראיינתי את יו"ר חברי נשיאות דירקטוריון "האוהל", מר ניצן הומוביץ-ג'ובניק, לפתיחת כתבה זו. דבריו לא התאימו לי, אז עזרתי לו-לכם קצת כדי שתצא כתבה טובה:

"נמאס לי לשאת על גבי הצמוק את כל הפרזיטים בגלי צה"ל - חינם אין כסף, רק למען המדינה הציונית הדפוקה הזו.

"אוי, אם יכלתי לחיות לפני מאה שנה, בזמנו של הרצל וכל החבורה הזו, שבגללם אנחנו והפלסטינים כל כך סובלים, הייתי פשוט אומר להם חד משמעית: אל תקימו מדינה! אני לא מוכן להיות פראייר!

"זה לא שווה את המחיר הקשה והכבד מנשוא, להתחזק עבור דבר מה, כי אנחנו לא מוכנים בשום פרצוף ואופן להיות פראיירים ולשדר בתחנה הצבאית שלה! כל הסיסמאות שהסבים שלי שרו, שכה התגאינו בהן, הן אכזבה אחת גדולה, המקשות על הנאות החיים".

איזה ווידוי אישי, ועוד של יו"ר הדירקטוריון, הזלתי דמעה. סוף סוף הבנתי מה כל כך כואב להם.

 

המשכתי בעבודתי המסורה, הקלטתי הרצאה של מנהיג פורום 'התכנון המרכזי של האנושות' בישראל, וכה סיפר: "החיים שלי לא נועדו בכדי לשרת משהו ומישהו אחר. החיים הם כסף, מין ואוכל. אלו זכויות האדם, כל היתר הם פראייריות לשמה.

"קשה להשיג בקלות את ההנאות הללו, אז את הכסף ניקח מהעשירים (צדק חברתי), את השירות הצבאי נמנע - כי נחזיר את המדינה לערבים (ושלום).

"את המין ננגיש בכל פינה וקיר. שהנשים תפסקנה להיות עצמאיות, המתביישות בחוסר צניעות. נחליש אותן שתהיינה תלויות בכל מבט וצו אופנתי, שתפסקנה להביא ילדים, ולהתחתן אחד עם השניה (חופש, הדרת נשים, נטייה מינית, שוויון בין המינים...).

"את החרדים העומדים לי מול הפרצוף, ומזכירים לי כל הזמן שאני יהודי ושיש מוסר, שיש לי חובות ולא רק זכויות, נכווץ בכוח. או שילכו לכור היתוך שלי (שוויון בנטל), או שינמקו בכלא. שיסעו לאריתריאה.

"לא נסכים למצב בו יש הגבלה וש"צריך" משהו בשום דבר. אסור לחייב איש בכלום, זה מזכיר תקופות אפילות. זו כפייה דתית. רק צריך להיות חלק מההדוניזם - להימנע מכל חובה ולהיכנע לכל זכות. (הומניזם, פלורליזם, זכויות אדם) זאת הדמוקרטיה - - -

"אם הוריי היו שואלים אותי האם כדאי לי להיוולד, הייתי אומר להם חד משמעית: לא מוכן לחיות. אני רוצה חופש, ולא מוכן להיות פראייר! חבל שלא הפלתם אותי. אני לא מוכן להביא ילדים בשביל המשהו-ילד הזה! שיסתדר לבד! הוא מפריע לי!".

אכן, מילים כדרבנות.  

 

מכאן המשכתי על בהונות רגליי, והייתי עד למחזה מדהים: חרדי אחד שהצליח להיכנס לגוב האריות - ללב האוהל השומם - הושיט כמה שטרות לבנות שעמדו שם בלבוש 'חצי מחיר', "אתם בטח מאוד עניות, אין לכם די כסף לקנות בגדים עם מספיק בד שיכסה אתכן, בבקשה קבלו זאת בתרומה". הן היו בהלם. פעם ראשונה בחיים מאז שהן בגרו הבינו מה זה להתבייש.

הצגתי שם, באוהל, שאלה תמימה: מדוע אתם נתפסים דווקא לחרדים, הרי חצי מהעם לא עושים צבא, והחצי שכן - מחציתם לא צריך אותם, ואלו שכן - רק חלקם מסתכנים בקרבי, אז על מה כל המהומה?

הנה התשובה: "פשוט מאוד. אתם החרדים, מה לעשות, אומרים שצריכים לעמול, להתאפק, לחיות, בשביל לשמור לעתיד. אתם אפילו מאוד נהנים מזה. יש לכם סיפוק עצום. אתם עושים זאת כבר מעל אלפיים שנה, ולא חושבים שאתם פריירים מנוצלים, כי יש לכם תכלית ויעד ברור בחיים. מאמינים בעולם הבא. לכן אתם משריצים כמה שיותר חיים, איכס איזה מגעילים החיים האלה - - -

"אתם לא מפגינים איתנו אלא מאמינים בפרנסה משמיים, בהסתפקות במועט, ואם תרוויחו משכורת של 6,000 שקל תהיו מבסוטים עד הגג, לא תעשו שביתות והתפרעויות. ובכלל, אתם טיפשים המכירים טובה ותודה למי שמספק מקום עבודה ותורם לקהילה. אתם חופשיים ומשוחררים שלא נשברים משום דבר, גם מהסנקציות ואיומי הבג"ץ והשוויון, כי אתם מאמינים "שצריך".

"אז למה ומדוע, למען השם, דבר אחד אתם לא צריכים, לשאת בנטל הצבאי?? הנטל היחיד שאנו ניצבים בחזיתו??

"אתם שלא מאמינים ברדיפה אחרי זכויות האדם ועסוקים בחובות האדם, בחובות כלפי עצמו וכלפי החלש, העני, החולה, הזקוק לקירוב, כלפי נשותיכם וילדיכם. יש לכם כל כך הרבה כוח ואמונה יצוקה מפלדה "לצריכים" הזה, "לחיים" האומללים הללו, אז רק מכם - לא לערבים, לא לתל אביבים, לא לג'ובניקים ולכל הפראיירים - אנחנו יכולים לבוא בטענות ובתביעות, שאתם תהפכו לחילונים, ותישאו בנטל הצבאי!".

בינגו!

 

המשכתי והשתתפתי בהפגנה, ומבדיקת עומק שביצעתי היו שם בערך בין שלוש מאות אלף עד אלפיים איש, ולא תאמינו - עמדתי בהפגנה ליד הרמטכ"ל החילוני במילואים, מר יאיר לפיד.

תילי תילים של אגדות השתרכו סביב השירות הצבאי שלו, איך שחירף וגידף את נפשו במערכת 'במחנה', איזה פראייר הוא היה בגלי צה"ל, הוא אפי' קיבל שם משכורת רעב, ולימוד מקצוע פרודוקטיבי של ברברת, על חשבון המדינה הפריירית הזו (לאחר שסיים את תעודת הבגרות שלו בהצטיינות שהזניקה אותו ללימודי דוקטורט).

איך הוא הזיע ועמל ביגיעת כפיו - פלאחניק אמיתי - במערכת ידיעות אחרונות ובערוץ 2. בנק הפועלים הוא המייצג האותנטי של מעמד הפועלים - הנרמס בידי הבנקים ובעלי הון שהעיזו להצליח בעסקיהם. עמד שם החילוני הגדול מר לפיד, וצרח בגרון ניחר "שוויון" "שוויון", כולם צריכים להיות שווים.

רק לא אני.

 

עד כאן הקולות והסיקור המעמיק והאובייקטיבי שערכתי לכבודכם.

למדנו עוד דבר או שניים על החילונים, בהחלט "יש להם עתיד". הם כל כך חכמים ומרתקים ומושכים, שאני בטוח שכל החרדים ישתכנעו וילכו לצבא!  

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים