חדשות

"מחאת הקניידלאך" הגיעה לאולפני גל"צ

מחאת הקניידלאך הגיעה לאולפני גלצ * פעילי דוסים חילקו לחיילים ולעוברים ושבים מנות קניידלאך טריים * דורשים מניעה אפקטיבית מהישנות שיח דומה

יוזמי "מחאת הקניידלאך" ביקרו בשעות הצהריים המאוחרות באולפני גלי צה"ל וחילקו לחיילים ולעוברים ושבים קניידלאך טריים, רכים ונימוחים. תושבי האזור שחלפו במקום התעניינו בפעילות הבלתי שגרתית והביעו הזדהות עם המחאה הלגיטימית והמוצדקת.

היוזמה, מבית "פרויקט דוסים", באה לאחר שהקמפיין הויראלי "מחאת הקניידלאך - עוצרים את ההסתה בגלצ" הציפה את הרשת ועשרות כלי תקשורת, בארץ ובחו"ל, סיקרו את המחאה מזוויות שונות.

המחאה פרצה במהלך יום העצמאות, לאחר שמספר מאזיני גלי צה"ל אשר נחשפו לאמירות אומללות ופוגעניות פנו לפרויקט דוסים בבקשה לטפל במקרה המזעזע. אחד ממשתתפי הפאנל בתכנית החגיגית לכבוד יום העצמאות, אמר כי הוא היה שמח לדלל את אוכלוסיית החרדים ולאכול אותם, אלמלא לא היו מגעילים ודלוחים מחמת טעמו של הקניידלעך שהם אוכלים.

מיד עם הגעת פעילי דוסים למקום, הזעיקו מאבטחי התחנה כוחות שיטור ויס"מ אשר תמכו ואפשרו את המחאה הלגיטימית. לאחר שהוסבר להם על אודות מהות המחאה, אמרו השוטרים כי קשה להם להאמין שדבר כזה אכן נאמר בגלי צה"ל.

פעילי דוסים קיימו שיח פורה עם העוברים ושבים אשר חיזקו את המחאה, והסכימו כי אסור לדברים החמורים לעבור מעל סדר היום ללא התנצלות הוגנת ונקיטת צעדים שימנעו הישנות מקרים דומים

"באנו להוריד את הפחד של משרתי גל"צ מהמאכל המסורתי" אמר יאיר טיילור מפעילי פרויקט דוסים, "אנו מצפים להתנצלות הולמת בשידורי גלי צה"ל, ובנוסף החדרת נהלים מתאימים למניעת תופעות דומות".

איך אפשר לא לאהוב קניידלאך תהו החתולים וליקקו את שפמם בהנאה
חלוקת קניידלאך

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים