חדשות

עונת ההסתה: המרכז הרפורמי בהכנות אחרונות לקמפיין השנתי

גם השנה המרכז הרפורמי לדת ומדינה מכין את קמפיין הדרת הנשים שכבר בקיץ הקרוב הולך לזעזע את כל המדינה * בספונטניות מוחלטת אתם הולכים לשמוע על מקרים מחרידים של הדרת נשים * בימים אלו מושלם גיוסם של נשים שיבצעו פרובקציות בתשלום מלא בקווי האוטובוסים שעוברים בשכונות החרדיות * תחילת עונת ההסתה

מדי שנה אנו עדים לקמפיין המתוזמר שבמסגרתו נחשפים בספונטניות מקרים חמורים של הדרת נשים, כולם למרבית ההפתעה ארעו בתוך המגזר החרדי, ובכולם התקשורת מזדעזעת עמוקות מהתגלית המרעישה.

דבר נוסף שמשותף לכולם, הוא מעורבות של הקרן החדשה או המרכז הרפורמי לדת ומדינה, המנסים בדרך זו להסית כנגד המגזר החרדי ולהציגו כ"יהדות קיצונית" בעודם מציבים את עצמם כתחליף "שפוי" המציע יהדות מקרבת ומנחמת גם לאלו המעוניינים לפסוח על שתי הסעיפים, לנהוג כחסרי דת, ולהרגיש דתיים.

איך מייצרים הדרת נשים?

את הדרת הנשים לא יצר "היורק מבית שמש" או האברך שקרא קריאות גנאי לעבר חיילת באוטובוס, אלו אמנם מקרים קיצוניים של אנשים שנהגו בצורה בלתי ראויה, אך יחצנ"ים בתשלום מלא דאגו שהם יקבלו חשיפה חסרת פרופורציות וייוצגו כתופעה מקובלת במגזר החרדי, כביכול כולנו רק מחפשים נשים וילדות לירוק עליהם.

בעוד את קמפיין היריקה בבית שמש קידמה יחצני"ת בשם ליבי בייקין, הרי שאת הקמפיינים האחרים קידמו ודחפו פעילים ועורכי דין מטעם ארגונים אנטי חרדיים שונים ובראשם התנועה הרפורמית, אשר שולחת בד"כ את עו"ד אורלי ארז לחובסקי אותה אנו מוצאים מייצגת ומתראיינת אפילו במקרים חסרי כל עילה, כתביעתה של דברה ריידר נגד חברת אל על, אשר נתבקשה לטענתה לעבור מקום בטיסה על מנת לפנות מקום לחרדי אחר.

הקמפיין השנתי בסימן הדרת נשים

ככל הנראה הקמפיין הפעם עומד להתחיל עם נושא הדרת נשים, שכבר הוכח כ"שובר קופות" תקשורתי, ולכן מקציב לכך המרכז הרפורמי תקציבים מתאימים, באמצעות איוש תפקיד חדש נוסף "בקרית הפרדות" וכתיאורם:

רוצה לסייע במאבק נגד הדרת נשים?

אנו מחפשים בקרית לקווי הפרדה אשר תבצע נסיעות הפרדה ברחבי הארץ.

על מנת לוודא את אכיפת החוק המונע הפרדה.

התשלום ע"פ שעות עבודה

 

למעשה התקציב כבר הוגדל לשני משרות המיועדות לנשים בלבד תוך התעלמות מההדרה המחרידה של הגברים, וכן ניתן להצטרף ל"תופסות המקום" שמקבלות מימון הוצאות, אך לא משכורת מלאה.

אגב, אם אתם מעוניינים להציע את עצמכם לתפקיד המשתלם (יתכן שאפשר גם בדרך לעבודה) אתם מוזמנים לפנות אל טל אביטבול, רכזת השטח של המרכז הרפורמי לדת ומדינה, באימייל [email protected], או בטלפון 054-7791147, סודיות לא מובטחת.

הזדרזו, הקמפיין כבר עומד להתחיל!

דרושות תופסות מקום

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים