חדשות

התמקדו במאחד ולא במפלג

בעקבות פניית דוסים פנה מנכ"ל אלמגור מאיר אינדור בקריאה נרגשת לתקשורת לקראת יום הזכרון * אנא המנעו מניצול ציני של הקדושים לליבוי שנאה * למען המשפחות השכולות, למען הכאב הלאומי, ולמען אחדות המדינה, התמקדו במאחד ולא במפלג. הרבו אהבה ולא שנאה

בעקבות פניית דוסים יצא מנכ"ל ארגון אלמגור מאיר אינדור, מטעם משפחות השכולים בפעולות טרור, בקריאה נרגשת לתקשורת לקראת יום הזכרון:

ביום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות טרור הי"ד, מצפות המשפחות השכולות ויקיריהן להזדהות הציבור עם כאבם-כאבנו, ולהיווכח שאכן המדינה בכללותה מתייחדת עם הקדושים, ומזדהה עם כאבם העמוק ועם השכול הצורב.

זו לכאורה תפקידה של תקשורת ממלכתית ורצינית לפחות ביום שכזה! להקדיש את שידוריה להזדהות ולהתייחדות עם האבל הלאומי.

לא כן נעשה במקומנו, לצערנו הרב. מנהג עשו להם כלי התקשורת, להתעסק - באובססיביות, 'בצייד חרדים' שאינן עומדים בצפירה, תוך הסתה חריפה לעברם ביום שאמור להיות סובלני ומאחד.

לא אכנס כאן לפרטי הדיווחים הללו, האם אכן הצילומים בזמן הנכון, או מוגזמים, ומדוע מתמקדים בחרדים ולא בשאר אזרחים שמבלים בעת הצפירה. זה לא העניין שלנו כעת.

אנו מבקשים למחות נגד העובדה שביום עצוב שבו רבבות אזרחים - בעצם המדינה כולה, אבלים על מות יקיריהן, עסוקים כלי התקשורת במנותק מרחשי הציבור, בזריית מלח על הפצעים, זהו סבב הסתה נוסף והפעם על גבם של המשפחות השכולות!!

תוקפים מגזר שלם שכביכול לא אכפת לו מהם, ולצבות להם את הלב השבור בלאו הכי! לצערנו רבות המשפחות החרדיות השכולות.

כאבן הוא כאב כולם, הטרור והרג חפים מפשע לא הבדיל בין מגזרים יהודים, ערבים, חרדים, חילונים, כיפות סרוגות, כיפות שקופות.

אין זו התנהגות של סולידריות, של השתתפות בכאב, של הזדהות בשכול, של התייחדות עם הנופלים.

למען המשפחות השכולות, למען הכאב הלאומי, ולמען אחדות המדינה - במיוחד ובמיוחד ביום רגיש וקשה זה, התמקדו במאחד ולא במפלג. הרבו אהבה ולא שנאה.

מאיר אינדור
מנכ"ל אלמגור ארגון נפגעי טרור

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים