כתבנו לענייני חילונים

מסר מרגיע שנשלח לאחינו החילונים ממפלגת יש עתיד וליושב הראש מר יאיר לפיד

כתבנו לענייני חילונים חושף מכתב ששלח בכיר במגזר החרדי לאחיו החילוני * הוא מחרים, גוזר סנקציות, מייבש תקציבים, מסית נגד החילונים אולם מצהיר ברורות שהוא דואג להם ואוהב אותם ודלתו פתוחה לפניו * הוא אלוף הדוגמה האישית, ובכל מה שנכשל הוא תובע מהחילונים * ומה עוד מעשי החסד שהחרדי מוכן לעשות לחילוני הראשי לפיד?

 
חשוב לי לומר בתחילת דברי שאין לי שום דבר נגדכם, אני מקיים את מאמר הפסוק 'ואהבת לרעך כמוך' גם אם החרמת אותי, והסתת נגדי בדרכך לכיסא בכנסת ובממשלה.
אני רואה בזה אפי' כחלק מעשיית חסד שאני כה אמון אליה, לעזור ליהודי יקר לקבל ג'וב בכנסת, מה לעשות לעבוד קשה מיגיעת כפיים בפרנסה פרודוקטיבית הרי לא הדבר הכי קל, בוודאי לילד מפונק מבית טוב כמוך, נו הבלגתי קצת לשמע ההאשמות ההזויות שלך, שאנחנו יורקים על נערות ונשים כארוחת בוקר ועושקים ומוצצים את כספך הדל כארוחת ערב. בסדר, העיקר שיהא לך משהו שבתור מגיש תקשורת לא הצלחת להשיג להיות ח"כ ושר.
אגב, אני מאוד בצער שבאמצעות השפרצת השנאה שלך נגדי, לא הצלחתי להשיג לך גם תעודת בגרות, ודרגת טוראי. את האמת, לבסוף אני יודע שגם בזה אהיה אשם.

 
אולם שוב, נחזור לעניינו, אין לי שום דבר נגדיך, אחי יקירי, דלתי תמיד תישאר פתוחה לפניך, אעשה הכל לעזור לך לקיים תורה ומצוות, לשלב אותך לשוויון בנטל היהודי ותוכל ללמוד בישיבה. ואם לא, תפסיקו לקבל תקצוב לבתי הספר שלכם, שהם בעצם בתי גידול לבורות ופשע.
סליחה לחוסר נימוס אחי.... אני אומר לך את זה בשביל להוציא אותך מהפרימיטיביות ולהכיר לך את האור הגדול.
 
גם אתה, יאיר ידידי, שכאח אתה לי, יודע שאתם מוצפים בהסתה פראית נגדינו. אני מציע לך, בא תנסה אותי. תפסיק להאמין לעסקנים החילונים, גש אלי ישירות מתי שתחפוץ, במגע ישיר ותראה שאני לא כזה שחור.
יש לנו "הרבה מן המשותף" בא נפסיק את שיח ההחרמה והשנאה, זה לא טוב לאף אחד, תתחיל לשמור שבת, כשרות, שמירת עיניים, ותפילה בזמנה, אני רק מרחם עליך, שאם לא אאלץ להפעיל נגדיך סנקציות קשות.
 
תשמע, אפילו אהיה מוכן לדקלם כמה משפטים מבן גוריון, ולדבר בשם המוסר הציוני והיהדות שאיזה יועץ כתב לי, ולחייך אליך מאוזן לאוזן, ולהחרים אותך ולהגיד שאני לא מחרים, להפלות אותך ולהגיד שאני אוהב אותך, להשית גזירות ולהזמין אותך להיעזר דרכי, להסית נגדיך ולהגיד שלא תאמין "לעסקנים", לתעב אותך ולהגיד שאהיה כתובת עבורך, לייבש אותך כלכלית ולהגיד שאני רק רוצה שתצא מהעוני, להטיל עליך סנקציות ולהמשיך להשתמט בבמחנה, ללמד אותך ליב"ה ולהיכשל בתעודת בגרות ולזייף דוקטורט, להתעשר מברברת בתקשורת ולדאוג למעמד הביניים, להתחבר עם הטייקונים, לייצג אותם בשלטי חוצות 'ולהילחם' לציבור העובד והמשרת. לא להזיע לכלום בחיי ולהיאבק לציבור הפרודוקטיבי. 
את כל זה אהיה מוכן לעשות, בשבילך אחי, כי אני אוהב אותך, כי אני מודאג ממך, ורוצה להטיב לך, להוציא אותך מהבוץ שהעסקנים דרדרו אותך ממש ממש בכוך הזרוע בלי שהצבעת עבורם, ובלי שאתה מוסר נפשך לקיים את אותו אורח חיים שהם כפו עליך! וכי אני כזה רע? תראה מה אני מוכן לעשות בשבילך? אני לא מבין מדוע עוד לא שלחתם לי זר פרחים עד היום? תמיד אמרתי שאתם כפויי טובה שאלה שעוזרים לכם!
 
 
בקיצור להמשיך להיות הדבר והיפוכו בו זמנית, להיות דמגוג, שקרן, פופוליסט, מגלגל עיניים, מתחסד, מניפולטור, נצלן, נהנתן, הדוניסט, משתמט, מחרים, שוטם, שונא, ולהמשיך להסתובב ללא בושה עם חיוך מזוייף וג'ל בפיאות.
 

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים