לא לציטוט

יונתן רושפלד: "מייסר אותי שהכסף שלי הולך לדוסים שלא עובדים"

בראיון שהעניק ל'ידיעות אחרונות' אמר השף: "מייסר אותי שכבן אדם עם חמישה ילדים, את רוב הכסף שלי אני לא מעביר אליהם אלא לדוסים" • ח"כ גואטה בטוויטר: "הדוסים לא צריכים את כספך"

השף יונתן רושפלד, מהשפים המובילים בישראל ומי שכיכב בתוכניות ריאליטי, העניק ראיון למוסף 7 ימים של 'ידיעות אחרונות' בו התלונן כי רוב כספו הולך ל'דוסים', כלשונו.

וכך אמר: 

"מה שמפריע לי באמת זה שהגבולות שלנו סגורים על ידי הדתיים. אתה לא יכול להביא לפה כלום היום — לא פרושוטו ולא עוד הרבה מאוד דברים. ויש תכתיבים שמחייבים אותי להעביר את הכסף שלי לאנשים שלא עובדים. מייסר אותי שכבן אדם עם חמישה ילדים, את רוב הכסף שלי אני לא מעביר אליהם אלא לדוסים".

ייתכן ששיתפת עם זה פעולה כשפתחת מסעדה כשרה? שאל אותו המראיין – והשף השיב:

"להפך. מי שאוכל כשר — ואנחנו מאוד כיבדנו את זה ב'מאסטר שף', אגב — אני הכי ארצה להגיע אליו ולהגיד לו: הנה, יש לך אפשרות לאכול יותר טוב. אבל זה לא יכול להיות חד־צדדי. מה, אני אבוא אליו והוא לא יבוא אליי? בוא תבקר גם אצלי. אל תאכל, רק תבקר. עם כבוד. בסוף מה שפוגע בי זה שאני מרגיש שהצד השני לא מכבד אותי כמו שאני מכבד אותו".

ח"כ יגאל גואטה הגיב בטוויטר: "יונתן רושפלד המהולל! אני שומע שאתה רק סוגר מסעדות לא מוצלחות. תהיה רגוע, הדוסים לא צריכים את הכסף שלך, לא את האוכל שלך וסולדים מהפה שלך!"

על הטענה של רושפלד, כי איש התיירות החרדי משה פרידמן גנב אותו – הגיב יועץ התקשורת ירח טוקר בטוויטר: ‏"החרדי שעקץ את רושפלד, גנב גם מחרדים רבים. הוא לא ישראלי אלא בלגי, שתקע בערב פסח הזה מאות אנשים. אבל שף, כמו פטריות,יש טובים ויש גם מקולקלים".

כפי שדווח בחרדים 10,  חברת 'פרלה לוקסר' שבבעלות משה פרידמן, שארגנה חופשת פסח בקוס שביון, הודיעה ללקוחותיה ההמומים בדיוק שבוע לפני חג הפסח כי החופשה המתוכננת מבוטלת.

פורסם במקור באתר חרדים10 על ידי אבי כץ

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים