טורים

להקים אוטונומיית מיסים חרדית

האוניברסיטאות מתנגדות להקמת אוניברסיטה באריאל "מטעמים מקצועיים" של העדר תקציבים * אשר יעקובי חושף את שוד הקופה הציבורית בידי קבוצה מפונקת קטנה, המתנגדת בשיטתיות ובדורסנות לפיקוח ודואגת לסלק כל מי שחושב אחרת * ולסיכום עסקת הזהב למדינה: אל תתנו לנו אגורה ואל תיקחו * נקים אוטונומיית מיסים ויישאר לנו גם עודף

בתחקיר שערכו עיתוני 'המודיע' 'והמבשר' נחשף שוד הקופה הציבורית הגדול ביותר בחסות האקדמיה. כאשר הם עוד מעיזים בעזות מצח נטולת בושה לגלגל עיניים, ולהסית נגד כבשת הרש, תוך התנגדות כביכול עניינית להכרה במכללת אריאל כאוניברסיטה.  

במומחיות שצברה תעשיית השקרים הם מבלפים 'אין מספיק כסף' ו'ההשקעה בהתנחלויות הם יותר מבתוך הקו הירוק'.

להלן בראשי פרקים כותרות המחקר לתשומת לבכם:

  • סטודנט מקבל פי ארבע לפחות מאברך.
  • אברך מקבל לא יותר מ-8,085 ₪ בשנה.  סטודנט לפחות 32,633 ₪ בשנה!
  • ממוצע שכר המרצים הוא 50,000 ש"ח!!! שיאני השכר הם מעל 80,000 ש"ח!!!
  • 75% אחוז מתקציב ההשכלה הגבוהה מבוזבז כשכר למרצים ולחברי סגל!!!
  • במידה והמרצים יפחיתו כ10% משכרם המנופח, יוזל 50% משכר לימוד הסטודנטים!!!
  • האוניברסיטה העברית מעסיקה עובד ל-4.5 תלמידים! ובממוצע ארצי 1 ל-10 סטודנטים!!!
  • אין שום פיקוח על חלוקת הכסף במל"ג, וועדה מצומצמת של 7 חברים אחראים בלעדיים על החגיגה, ללא שום בקרה.

 

הפרמטרים הבאים עדיין צריכים להיבדק:

1) כמה אחוז מהסטודנטים אכן מסיימים את לימודם בהצלחה עם תעודה? רק נזכור שבדרוג שנתי: האוניברסיטה העברית מדורגת במקום 64 בעולם. בושה וחרפה לראש היהודי.

2) כמה אחוזים לומדים מקצוע פרודוקטיבי, וכמה למדעי ההבל והרוח שאינם תורמים מאום?

3) כמה הלומדים מקצוע מעשי אכן לבסוף עובדים בו? כמה סטודנטים פותחים מכולת ולא נהיים רופאים, לדוגמה?

4) לאחר שהמדינה השקיע בהם מיליארדים, לבסוף רבבות יורדים מהארץ ובונים שם קריירה על גבינו, ומוחזרים לארץ תוך השקעה כספית נוספת על חשבוננו. כמה זה עולה לנו?

 

והחמור מכל: רוב חברי הסגל הם אנשי שמאל קיצוניים. אוי למי שיעיז לחשוב אחרת ולהתבטא בדעות ימניות! הוא יוצלב על שיפודים באשמת מקרתיזם!!!

אלו היצרנים, הפרודוקטיביים, התורמים הדגולים של המדינה, המשתתפים בחרמות ובכל מיזם אנטי ישראלי, ומחרימים את האוניברסיטה באריאל כי אינה שותפה לדעותיהם ההזויות! 

 

 

האברכים תורמים בעצם לימודם ומחזיקים בתורתם את עם ישראל ועתיד היהדות. בכך הם מחזירים לחברה באופן מיידי וודאי את מה שהשקיעו בהם, בניגוד לסטודנט שזה בספק האם יגמור לימודים? האם יעסוק במקצוע הנלמד? והאם ישאר בכלל בארץ?

בואו נעשה עסק. הלוואי ותוקם אוטונומיית מיסים נפרדת לציבור החרדי! שהמדינה לא תשלם שקל לחרדים ומאידך לא תיקח שקל! מוחל טובות! ננהל את החיים שלנו לבד. יישאר לנו המון המון עודף!

לא נממן פרזיטים המקבלים משכורות עתק ברשות השידור בתיאטרון ובספורט על לא מאום!

לא נצטרך לממן שליש מהנשים החילונית החד הוריות כי לא מוסגלות להתגבר ולנהל משפחה תקנית!

לא נצטרף לממן מאות אלפי אסירים ובתי כלא ומערכת משפט ואכיפה,  עקב החינוך הכושל ונטול ערכים פנימיים שהם מקבלים, המושפע מתרבות המערב הבהמית.

 

נסתדר לבד! תהיה צמיחה כפולה מזו של המדינה! כל התיירות החרדית של העולם היהודי! כל תעשיית המזון הכשר, מוצרי הסת"ם, ובורסת היהלומים, והנדל"ן! כל המוסדות וכוח הקניה העצום! עם נוכחות יתירה של אנשי עסקים בשני העשירונים העליונים! (תשעים אחוז ממס ההכנסה של מדינת ישראל הוא משני העשירונים העליונים!)

לומדי התורה יהיו גיבורי האומה! כמו שהם בקרב אחינו בתפוצות, במקום אסקופה נדרסת כאן. ואלה שעובדים\ות ידעו שכספם מושקע במה שבאמת חשוב - בעתיד האומה, בחינוך שורשי, יהודי, וברווחה. 

חיים שמרניים נטולי בזבזנות, פשע ובגצי"ם, ותקשורת מופקרת המשיתה עלויות של מיליארדים לתקן את נזקיהם!

שיבושם לכל המסיתים והקנאים! נפסיק להיות שמורת הטבע המושמצת, שגם תקופח וגם יציגו אותנו בשקרים לבנים מקוממים כבעלי "הטבות מיוחדות"!

בואו נעשה עסק. די לפטרונות!

עיתון המודיע

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים