אלימות

כפייה חילונית ברשת ויקטורי

רשת ויקטורי שמכרה את ספריו של הרב שלום ארוש נכנעה לבריונות רשת והסירה את ספריו מהמדפים בעקבות פוסט שפורסם אודותיו בפייסבוק * יאיר טיילור בראיון לרשת מורשת: נסו לדמיין איך היה מגיב משרד החוץ לו חנות בברלין הייתה מסירה טליתות מהמדף

רשת מורשת חושפת: כפיה חילונית ברשת הסופרים ״ויקטורי״,
הבוקר בתכנית חכם על הבוקר עם דוד חכם נחשף שאייל רביד, הבעלים של רשת המזון שפעילה גם בריכוזים החרים בסניפי ויקטורי מהדרין החליטה אתמול להוריד את ספריו של הרב שלום ארוש ממדפי הרשת בשל פוסט שכתב גולש ברשת הפייסבוק ובו טען כי מכירת ספרי הרב ארוש היא "כפיה דתית". הפוסט שלא תפס תאוצה וקיבל כ-50 לייקים ומרבית התגובות הביעו תמיהה על טענת כותב הפוסט, גרם לאייל רביד להודיע כי הוא מסיר את הספרים מהמדפים.
יאיר טיילור מ "דוסים" אמר בשידור כי מדובר בכפיה חילונית לגמרי. לו היה מדובר ברשת בחו"ל שמדירה מוצרי דת, המדינה היה מזדעזעת, ודווקא ויקטורי שאוכלת מכף היד של הציבור הדתי והחרדי נכנעת לבריונות רשת.
אייל רביד בעלי ויקטורי סירב להתראיין ואמר כך: "אין לי רצון להתראיין, הספרים של הרב ארוש לא ירדו מהמדפים בגלל הבאז שנהיה אלא ירדו מהמדפים בהמשך, משום שאין להם מקום פיזי ברשת ויקטורי שהיא רשת סופרמרקטים ולא ספרים"

נכנעת לבריונות: ההודעה על הסרת הספר מהמדפים

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים