חדשות

הכה בחרדים והצל את המנדט

מפלגת יש עתיד שולחת בשעות אלו הודעות בתפוצה המונית המסיתות נגד המגזר החרדי * כשלון הקמפיין דחף אותם להסתה הקלה נגד החרדים

בשעות האחרונות קיבלנו בפרויקט 'דוסים' דיווחים רבים על הודעת sms בתפוצה המונית שנשלחה ככל הנראה מטעם מפלגת יש עתיד ערב פתיחת הקלפיות, המוציאה מארון את אסטרטגיית ההפחדה מהמגזר החרדי.

עד כה הקמפיין של יש עתיד התמקד בנושאים החברתיים, וצומצם באופן ניכר השימוש הבוטה בהסתה נגד המגזר החרדי אך ככל הנראה הלחץ בישורת האחרונה חשף את התכונות הישנות והמוכרות של מפלגת השנאה.

נוסח ההודעה שנשלחה בתפוצה המונית:

נתניהו והרצוג ישלמו לחרדים. יש עתיד גדולה תדאג שהכסף הציבורי ילך למעמד הביניים. הצביעו לפי הערכים שלכם, הצביעו "פה", יש עתיד"

הודעה זו ממשיכה את המגמה עליה דיווחנו אמש כי יאיר לפיד הכריז באירוע 'שבתרבות' "יש פה קבוצה שלמה שעד עכשיו חיה על חשבון משלם המיסים והיום הולכת לעבוד".

כזכור בבחירות הקודמות חילקו פעילי יש עתיד מגבונים עליהם הכיתוב "כשהחרדים יצאו לעבוד, תזיעו פחות" וכן השתמשו באופן נרחב בהתבטאויות מסיתות מפיצות שנאה, כאמור בקמפיין הנוכחי נעשה עד כה מאמץ ניכר להתמקד בקמפיין המציג את העשייה והחזון החברתי והכלכלי, אולם ככל הנראה התוצאות לא הספיקו לאסטרטגי המפלגה.

יאיר טיילור מפרויקט דוסים מציין "ניכר שכשלון הקמפיין דוחף את יאיר לפיד ומפלגתו לנשק הישן והמוכר של הפצת שנאה נגד המגזר החרדי, זוהי בושה שבמדינה דמוקרטית התנהלות כזאת נחשבת לחוקית ולגיטימית".

 

הודעות השנאה שמפיצה מפלגת יש עתיד

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים