חדשות

הסתה בבחירות: לעצור את החרדים

אילנה גולדשטיין המתמודדת על ראשות המועצה בגבעת זאב אינה בוחלת בשום אמצעי כדי להגיע למטרה * בקמפיין רווי שנאה היא קוראת במפורש לעצור את החרדים! * מסתבר שישנם פוליטיקאים עבורם החרדים הם תושבים סוג ב' שיש להציל את העיר מידיהם

מסתבר שהמשפט "הטיפש אומר מה שהחכם חושב" אינו סובל כלל מהדרת נשים. ובעוד מפלגות כמו מרצ ואחרות מסבירות לנו במתק שפתיים ש"אנחנו לא נגד החרדים, אנחנו רק נגד ההתחרדות" (מה שלא מקובל כלל על ברוך קרא מערוץ 10) אילנה גולדשטיין קוראת מפורשות בקמפיין הבחירות "לעצור את החרדים" היא אף מוסיפה ומקבילה את החרדים לשחיתות ולשקרים.

דף הפייסבוק המצומק שלה (203 אוהדים, אנחנו לא מזלזלים. מה אתם יודעים? מאתיים ושלושה איש שמפריע להם לראות שחור בעיניים) מוצף אף הוא בהפחדות ואיומים כנגד הציבור החרדי. שם היא קובלת על ראש המועצה אשר מתחשב, כמה מפליא, בתושבי עירו החרדים.

אולי הפרט המוזר ביותר הוא שהגברת הנכבדה מעידה על עצמה כי היא בעד "חיים משותפים ושיוויוניים בין כל המגזרים וכל פלחי האוכלוסייה. חיים של התחשבות וכבוד הדדי". כנראה שזה מיועד רק לאזרחים המיוחסים כמותה, ולא לתושבים סוג ב' שהם החרדים כמובן, כי אותם צריך לעצור ולהציל בדחיפות את העיר מידיהם.

כך היא כותבת על שלטי הבחירות שלה לבן על גבי אדום מאיים. "אין לה שום דבר נגד חרדים" אבל "ציונים הקימו את גבעת זאב וציונים ידורו בה ויגנו עליה" .

מפני מי הציונים יגנו בחירוף נפש על גבעת זאב? מפני אלה המתפללים שלוש פעמים ביום "המחזיר שכינתו לציון ברחמים"?

אז כן, למדנו שמותר לקרוא במדינה יהודית ודמוקרטית לעצור אוכלוסיה אחרת, ולמדנו שגם אם אין לך שום דבר נגד החרדים אתה תילחם בכל כוחך לעצור אותם.

גם לנו אין שום דבר נגד הסתה ובכל זאת נרצה לעצור אותה, ובימים אלה מוגשת תלונה פלילית בגין הסתה וגזענות.

את תגובתה של הגב' גולדשטיין נצרף לכשתתקבל.

גולדשטיין כבר הפחידה, ואתם?
חרדים? פויה! פיכסלקע

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים