בלי כיפה

מחאה חילונית: בנט ולפיד הוציאו את החרדים מחוץ לגדר

ליצמן ואלי ישי מחוץ לגדר הגבול של ישראל במחאת רשת חדשה שיצר יוצר חילוני * מצטרף למחאת יוצרים נוספים מכל החברה הישראלית המוחים על החרמת המגזר החרדי על ידי הצמד בנט ולפיד

בעת השבעת הממשלה היום (ב') פירסם יוצר בשם עמיר שיבי קריקטורה בה נראים בנט ולפיד קלגסים השומרים על נציגי הציבור החרדי המגולמים בדמותם של ח"כ ליצמן וישי כשהם כלואים מאחורי גדר תיל.

בהסברו לפרויקט 'דוסים' ביאר היוצר כי מדובר בפראפראזה על הסודנים שהושארו מחוץ לגדר במשך מספר ימים לפני כשנה וחצי.

כזכור רק לפני כשבועיים בתאריך 2.3 התייצב ראה"מ בנימין נתניהו מול המצלמות וסיפר כי יאיר לפיד ונפתלי בנט מחרימים את נציגי המפלגות החרדיות בשל אמונתם הדתית, ולא על רקע ענייני, וכך גם  כותב טל גלעד, מיוצרי סרטון המשט של לאטמה:

אני לא חרדי ולא דתי, אבל מי שמחרים חרדים כאילו מחרים אותי, ושיילך לעזאזל. מבחינתי הוא מחוק, לא אח, לא חבר ולא נעליים. וגם אם ישים על ראשו עשר כיפות הוא בעיניי גרוע יותר מכל השמאלנים שמחרימים מוצרי התנחלויות, כי הם לפחות עשו זאת בגלוי. הוא קודם נבחר ואחר כך חשף את ראשו אפוף השתן. עוף לי מהעיניים.

מסתבר שהציבור בישראל אינו נותר אדיש לתופעה קשה ומסוכנת זו, שכפי שציין ח"כ יעקב ליצמן בנאום הצגת הממשלה, עשויה להוביל למצב של שלילת כל זכות לגיטימית של הציבור החרדי בישראל. ואנשים מכל גווני האוכלוסיה הביעו בדרכים שונות את מחאתם הנמרצת.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים