חדשות

מי משלם יותר עבור השימוש בבריכה העירונית

כתב nrg יוסי אלי פוצח בדמעות תנין על אפלית הציבור החילוני בברכות השחיה אך בפועל מתגלה כי הציבור החרדי דווקא משלם פי חמש על השימוש בבריכות השיחה העירונית * המגיבים לא נשארים חייבים ומלמדים את הכתב הבור חשבון בסיסי * מספרים בשירות ההסתה

בעוד יוסי אלי מעלה באתר nrg את התחקיר 'חילוני? תשלם הרבה יותר בבריכה העירונית', המגיבים מוחים ומציינים את הטעות המהותית שבהשוואה בין שני סוגי מנויים שונים על מנת ליצור מצג שווא של "סחטנות חרדית".

התחקיר מתיימר לגלות כי החילונים מנוצלים בצורה קשה וכפי שנאמר בו

הבריכה, המשמשת גם את תושבי שכונת פסגת זאב הסמוכה, פועלת בחלק משעות היום במתכונת של רחצה נפרדת לגברים ונשים. כדי להשתמש בה בשעות שבהן לא מופעלת ההפרדה נאלצים התושבים החילונים לשלם דמי מנוי הגבוהים במאות שקלים, ולעתים אף יותר מכך, לעומת החרדים שמגיעים לבריכה בשעות ההפרדה.

 

לדבריו גם מצטרף אלכס טנצר המוגדר בתמימות כפעיל חברתי תושב המקום אך בפועל הוא פעיל פוליטי המנסה מזה שנים לקבל מקום בכנסת, אשר אומר:

זו חוצפה שאנשים קשישים, שחיים מהבטחת הכנסה, נאלצים לשלם כמו חרדים, ולעתים יותר מכך. החילונים לא צריכים לסבסד את החרדים.

 

אך למעשה זהו מצג שווא, אשר אפילו לא טורח להתחשב בנתוני האמת הנמסרים בתגובת המינהל הקהילתי, לפיהם לכל אחד יש אפשרות לבחור בין שני סוגי מנויים שונים: אחד המקנה גישה בכל שעות הפעילות, והשני לשעות הנפרדות בלבד אשר מטבע הדברים מעניין יותר את הציבור החרדי והדתי, אך ניתן לרכישה גם על ידי חילוני המעוניין בכך.

לשירות מאותגרי הליב"ה מוצגת טבלת השוואה קלה בין סוגי המנויים ליחיד:

  מנוי רגיל מנוי בשעות נפרדות
מחיר המנוי 2,796 2,350
שעות ביום כל היום שעתיים ביום
ימים בשבוע 7 6
שעות חודשיות 280 48
מחיר לשעה 0.83 ש"ח 4.07 ש"ח

 

במקרה זה אין מדובר בטעות תמימה של כתב מתחיל, אלא באג'נדה מתמשכת של הכתב יוסי אלי אשר הציג גם בעבר הטיה חריפה כנגד המגזר החרדי, כפי שניתן להיווכח בתגית שהוקדשה ל"תחקיריו" באתר לאטמה.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים