חדשות

זכות העיתונות שלא לדעת

לצחוק מהבורות או לבכות מהשנאה? * מאות אלפים חגגו את טקס קריאת שישה סדרי משנה?! * כך מצדיק הכתב לענייני 'חרדים' מעיתון ידיעות אחרונות את בחירתו לתפקיד וקבלת משכורתו * כך שוטפים מוחות המונים * העיתונאי יעקב אייכלר צדק גם צדק

מערכת 'דוסים' מתנצלת.

פרסמנו פוסט מעיתון המודיע התוקף חזיתית את התקשורת הכללית זו 'שזכות הציבור לדעת'. שמצד אחד היא מעסיקה את עצמה איך ייצור חרדי מתיישב במטוס, ומייצרת מעכבר הר, ועל הדרך מחליטה עבור כל ה"נאורים" שאין שום סיבה להתחשב ולהיענות לבקשה רק הוא יוצא מפיו של חרדי, והכי גרוע שזה בא עוד מטעמים דתיים-יהודיים, זה הרי לא דומה לבקשה .שהחיילים יימנעו מלאכול ליד מוסלמים בראמדן, מה בכלל ההשוואה

ומאידך אותה תקשורת - באיזה הערה משמיים, מתעלמת באופן מוחלט מאירועי סיומי הש"ס, שנחגגו ברוב יופי ושמחה, במאות יישובים עם מאות אלפי חוגגים בשבועות האחרונים, הרי חלילה וחס שידעו מה זה ש"ס ומה זה סיום, ומה זה התעלות ואושר רוחני.

אז זהו אנו שמחים לדווח, שטעינו, הכתב לענייני חרדים החרוץ של ידיעות אחרונות החליט כן לסקר ולהפגין את ידיעותיו בדת ובציבור החרדי-מוצא סיקורו ומשכורתו. כנראה שלפעמים התעלמות עדיפה 'מסיקור' שכזה.

אתר jdn מצא את הסיקור והנה הוא לפניכם

העיתונאי של "ערוץ הכנסת", יעקב אייכלר שיצא חריפות נגד ה"כתבים לענייני חרדים" שלדעתו אינם מבינים כלום בחרדיות ובניואנסים שלה, כנראה לא טעה.

כך נכתב השבוע בעיתון "ידיעות ירושלים" באשר למעמד סיום הש"ס הצפוי להיערך בחודש אב באצטדיון האדירים "טדי" בבירה: "ש"ס ויהדות התורה מתכוונות לקיים את טקס סיום קריאת הש"ס". לא די בכך, אלא שהכתב העילג המשיך בכתבה והסביר לקראיו כי המדובר הוא בטקס "סיום ש"ס של סדרי משנה".

עכשיו תגידו אתם, אייכלר צדק או שגה?

 

וכמובן כמובן, איך הכתב יכול לסקר חרדים ומתנחלים בלי להוסיף בתמימות מעושה - לתבשיל הכתבה ההזוייה הזו, את תבלין ההסתה הכה אהובה לחיך עורכי העיתון- בסגנון המוכר , החרדים והמתנחלים משלמים פחות ומקבלים עוד "הטבות מיוחדות בתקציבי תרבות", הרי מדובר בשתי ייצורים שיגידו תודה שנותנים להם לנשום בכלל.

שקרים ועלילות אלו כבר הזים במקצועיות, שוקי בלס מאתר לאטמה שתיאר את "ההטבות המיוחדות" בתקציב תרבות מאפס לעשרים אלף ש"ח!

האם המסיתים מהצד השמאלני ירגישו אי פעם צורך לדווח אמת? ולהתנצל על שקרים? ולהסמיק מצביעות? ולהתעסק אם עובדות?

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים