טורים

ישראל 2013: תמונת מצב

שוויון קומוניסטי * גיוס קנטוניסטי * סנקציות לחרדים וקצבאות למחבלים * חובות האדם מול זכויות האזרח * צמיחה מול שוויון * העצמה מול החלשה * הגנה והגדרה עצמית מול שנאה והתכחשות יהודית * אשר יעקובי משרטט 20 סיבות מדוע הצעות בג"צ-ביבי-ופלסנר לא דמוקרטיות ולא יהודיות ומסוכנות לעתיד המדינה * האם ימשיכו לטמון ראש בחול או תהיינה התפכחות ממסע הבלהות ברגע האחרון?

מדינת ישראל 2013 - תמונת מצב:

 1. למחבלים בכלא ימשיכו לתת קצבאות וביטוח לאומי, לחרדים לא.
   
 2. לערבים, לתל אביבים ולג'ובניקים יתנו הטבות, קריירה והופעות פופולאריות - והם ימשיכו להפגין נגד החרדים, ולחרדים - קנסות ושלילות זכויות אזרח בסיסיות.
   
 3. ארגוני החסד והרווחה החרדיים פחות חשובים למדינה מכתבי 'במחנה' וגל"צ (בוגר במחנה - ללא בגרות - לפיד, רוכב כעת בדמגוגיה על ההסתה הפופוליסטית, ולא מרגיש בכלל בושה להשתתף בהפגנה).
   
 4. מבטיחים כמס שפתיים להתחשב בצרכי החרדים שיתגייסו בדמיונותיהם, מה שנכשלו חמורות עם המעט שכן התגייסו, ובאותו פה מצהירים לאחר מכן בתוקף שלא לפגוע "בשוויון" בין המינים בצבא! (השוויון האנרכרוניסטי הזה דומה בדיוק לשוויון בין חרדים לחילונים, עשירים לעניים, ערבים ליהודים, שהשמאל הרופס והמתאבד שונא הצמיחה, ההגדרה, ההגנה העצמית, ההדוניסט החלוש והמחליש מדרדר את כלל האנושות בכסותו).
   
 5. המקום היחידי בעולם בו יש סלקציות ומכסות כמה לומדי תורה חוקיים יכולים להיות - היא מדינת ישראל.
   
 6. אין צידוק מדיני, מוסרי ומצפוני למדינת ישראל ללא היותה מדינת היהודים. ללא תמיכת יהדות העולם, אין לישראל קיום. מניית הזהב הדמוגרפית בעניין הם החרדים.
   
 7. אין זכות קיום לישראל ללא היותה מדינה יהודית. הערובה היחידה לכך הם שומרי הגחלת, נושאי הנטל היהודי - החרדים (בשמחה וללא יללנות, שאנו "פרייארים").
   
 8. ממתי שוויון - עקרון קומוניסטי, הוא דבר דמוקרטי?  וכי למדינה אסור לחלק את משאביה וחוקיה בהתאם להחלטות הכנסת, מראיה ריאלית וטובת המדינה?
   
 9. וכי הפרענו לחילוני אחד לחתום על תורתו אומנתו, שיש כאן אפליה?
   
 10. וכי הם מעוניינים בכלל לראות מפקדים ואלופים חרדים בצבא?
   
 11. וכי המטרה העקומה והלא מציאותית של שוויון - גם לדעת מאמיניה - מקדשת את כל האמצעים האנטישמיים, הצביעות הבולטת, חיסול הדו-קיום והמציאות היהודית כאן ואי ביטול גיוס החובה והפיכת צה"ל לצבא מקצועי יעיל וחופשי?
   
 12. וכי החילונים נושאים בנטל היהודי, שבו גם נדרוש ונאכוף עליהם לימוד תורה ושמירת מצוות עם סנקציות בשם ה'שוויון'?
   
 13. וכי ניתן לבוא לחרדים בתביעות שיישאו בנטל הציוני, שלא הקימו ולא יצרו אותה? אדרבה, הם התריעו מפניה בזמנו שזו התגרות באומות, וקראו אז את המפה בבהירות - כשהיום כולם עומדים לפניה כאל מול שוקת שבורה?
   
 14. בהמשך לכך: וכי כיום בדרג המדיני ובצבא השיקולים מקצועיים, טהורים ענייניים - רק מה שטוב לצבא לביטחון לעם ישראל, ולא כנועים לבג"צ, לתקשורת הזויה וארגונים יפי נפש - המנסים למצוא חן אצל אומות העולם, שתוצאות מעשיהם רשומות בכשלונות הצבאיים, וחתומות בוועדות החקירה?
   
 15. וכי על מופז, הזגזגן הקליני, ומפקדים חסרי ערכים פנימיים ויראת שמיים ומומרים לתיאבון, ניתן לסמוך ולהפקיד בידיהם את בנינו הרציניים והצדיקים?
   
 16. וכי כל זה נעלם ומתאדה, מול תעמולה רגשנית, רדודה ושטחית, של הצגת שורה תחתונה - מדוע חלק משרתים וחלק לא, תוך עצימת עיניים והסתרת הגורמים שהביאו לשורה תחתונה זו?
   
 17. התנהגות בסוגיה זו היא כמו במחאת האוהלים - הצועקת במנותק מדוע אין לי ווילה ומכונית צמודה ולשני יש, מה עם 'צדק חברתי' (שוויון כלכלי) - ומציעים כפיתרון שילאימו מהעשירים! (ושיקצצו מכל שונאיהם) ולא משנה שזה לא מוסרי, ושהכלכלה תקרוס ואיתם מקומות העבודה והמיסים! העיקר שכולם יהיו שווים, כולם עניים! גם לי גם לך לא יהיה.
   
 18. כנ"ל בתחום המדיני: מבליטים בשורה התחתונה שלפלסטינים אין מדינה וליהודים יש. שאין שוויון יהודי פלסטיני. בלי להסביר ולפרט את כל התמונה, את ההסטוריה והמציאות, וכל הפרוצודורה שגרמה למצב זה?
   
 19. כנ"ל בשוויון בין המינים: מדוע לגבר יש יותר כוח פיזי וחשיבה קרה, ומדוע לאישה לא צומח זקן והיא הנושאת בהיריון...
  השוויון הפמיניסטי פירק את המשפחה, השפיל את האישה ואת מוסריות האנושות, וכל זה בשם 'הצדק והשוויון'. עד מתי הכל יימס מול רגשנות של שוויון לכולם, כאן ועכשיו. לא עוד גורל אישי, לא עוד אמונה, התמודדות טבעית וחיזוק הדדי, אלא כולם מיד אותו דבר. אני ואפסי עוד - כאן ועכשיו.
   
 20. השמאל העייף רוצה חרדים בצבא - לא בשביל להילחם בערבים, הרי זה מרחיק את השוויון, קרי, השלום - אלא בשביל לחלן, או לחלופין לקצץ, להשפיל ולהכחיש את יהדותם, להכחיש תרומת החרדים בארגוני החסד ולהכחיש את לימוד תורה כערובה אמיתית ליהדותה של ישראל - שכה הם רוצים להינתק ולברוח ממנה. הם רוצים להרוס את המדינה במלחמת תרבות אזרחית-בינלאומית, לנתק אותה ממקור חיותה היהודית ומהשמירה העל טבעית שיש למדינה בזכות לומדי התורה.
 
לסיכום: השמאלנים מקדמים אפליה הזויה בכדי לנסות לשנות מצב שלא היה בו אפליה. הם פוגעים בביטחון המדינה ובחוסן היהודי, בטענות צבועות של חיזוק הצבא. כמו בסדום, שהאמינו בשוויון סכמטי (מקשה אחת) - לקצץ רגלי גבוה שישתווה לנמוך. כך הם מנסים להלחים בכוח חרדים וצבא - שאין לזה שום שייכות וסיכויי הצלחה, במחיר הריסת שניהם.
 
שוויון אכן אין, ולא יהיה לעולם. בשום תחום ובשום מקום. זו פשוט התאבדות עצמית. כמו כל הקמוניזם. אסור לפגוע בשני, מצווה לעזור למי שנותן לעצמו להיעזר - בכל החמלה. אולם פסול מיסודו לתבוע שהשני חייב להיות שווה לי.
 
לחתור להעצמה - ולא למכנה המשותף השווה, הנמוך והמנמיך. 
אנחנו בעד חלשים, ולא בעד חולשות!
 
בשורה התחתונה, כל המערכת מסתחררת רק בשל תעמולת רגשות וקמפיין שטחי חלול והזוי, המסכן - כפשוטו - את עתיד הקיום בישראל, שלא פוסח על נתניהו וכלל החילונים חסרי היציבות האמונית וכוח מעצור נפשי-יהודי פנימי.
 
ברצונם לחסל את המדינה באמעות ניסור עולם היהדות (התורה) והגליית החרדים, בכפיה אלימה. קנטוניסטים קומוניסטים פשוטו כמשמעו. ולעומת זאת לתגמל ערבים, משתמטים ושמלאנים סרבנים, העומדים עוד בראש ההצגה.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים