טורים

למגר את הקיצונים

אם חשבתם שרק החרדים מאיימים על מפעלי פיניציה ומסכנים את התעשייה הישראלית, הכירו את האיום המשמעותי בהרבה על כולנו

חברת הכנסת מ. חיימוביץ מ'כחול לבן' ביקשה להחליף את כסא עור הצבי שבמליאת הכנסת, בכסא שאינו עשוי מעור בעלי חיים (מן העתונות).

הבקשה המשונה הפנתה זרקור לתופעה מדאיגה הנובעת מתפיסת עולם רדיקלית של טיפוסים כמו חיימוביץ. כתוצאה מהחרם או בעצם מלחמת החורמה שמנהלים אישים וארגונים בתעשיית הבשר ובתעשיית העור, עומדים אלפי עובדים בפני סכנת פיטורין.

המאבק אותו מנהלים אותם יפי נפש למען רווחתם של בעלי החיים, החרם המוחלט שהם הכריזו על כל דבר מאכל, מוצר או חפץ המיוצר מבשרם או עורם של בעלי החיים, ההתקפות אותן סופגים בעלי המפעלים מעמידים בסגנת סגירה מפעלים רבים המתפרנסים מאותה תעשיה, וכך מרחפת על ראשם של אלפי עובדים ופועלי דחק, חרב הפיטורין וההשלכה אל הרחוב.

מכיון שרווחתם של העובדים עומדת לנגד עינינו יום וליל, ומכיון שרבבות איש - עובדים ובני משפחותיהם - חוששים לגורלם, עלינו לנקוט בצעדים דרסטיים למען לא יגיעו אותם יהודים יקרים לידי פת לחם. לא ניתן לגורמים רדיקליים לקבוע את גורל המשק, ולא נרשה להם להשליט את האג'נדה הפונדמנטליסטית על מדינה שלימה! קבוצה קיצונית הדוגלת בהשקפת עולם המבכרת את טובת בעלי החיים על פני יצורי אנוש לא תקבע את סדר היום. 

אי לכך מוצע לקבוע מיידית מספר חוקים חדשים שיצילו את עובדי תעשיית הבשר האומללים מפני החרם של הקיצונים:

  1. כל אזרח חייב לרכוש מדי שבוע ק"ג בקר וק"ג עוף.
  2. יש לחגור חגורות המיוצרות מעור אמיתי בלבד.
  3. מסעדות שיציעו תפריט צמחוני/טבעוני יסגרו בצו מנהלי למשך 30 יום לפחות.
  4. בכל בית ובכל עסק, לפחות 50% ממערכות הישיבה יהיו עשויים מעור אמיתי בלבד.
  5. המיסים על מוצרי הפרווה יבוטלו לחלוטין.
  6. משחטות ובתי מטבחיים יוכרו כמפעלים בעלי עדיפות לאומית.

אנו מקווים שבזכות חוקים אלו, נצליח להוציא את השליטה מידי הקיצונים המנהלים את סדר היום האזרחי והתקשורתי, ולהציל אלפי משפחות.

מכחול לבן נמסר בתגובה (או שרצו להגיב): אלו חוקים הזויים ובלתי סבירים. לא ניתן להכריח אדם לרכוש מוצר המיוצר בניגוד להשקפת עולמו.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים