זעם נשי

יחימוביץ במפגש חרדיות: הסתה נגד חרדים הפכה לכלי פוליטי

חברת הכנסת שלי יחימוביץ קיימה מפגש עם נשות תקשורת חרדיות וסיפרה על ימי ילדותה: מה קרה כשהבנים הלכו לחקלאות והבנות לכלכלת בית

הערב (ג'), התקיים מפגש בבני ברק, עם 30 נשות תקשורת חרדיות מקבוצת "נשים בתקשורת", לבין חברת הכנסת מטעם מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ'. המפגש התקיים בסטודיו אסאי ברחוב יחזקאל במרכז העיר בני ברק. מיד כשנכנסה למקום פגשה את הבעלים, מיקי חייט, וביקשה להתעניין אלו פעולות ספורט מתקיימות בסטודיו בעיר החרדית. 

"מעניין אותי לשמוע נשים חרדיות כי אני מודעת לשינויים הדרמטיים שמתרחשים בתוך המגזר", אמרה יחימוביץ'. "מעניין אותי איך עושים את השינויים האלו כשאת גם אמא לילדים", הוסיפה וסיפרה כי היא אם לשניים, ומתמודדת עם הקושי, ונשים חרדיות על פי רוב אימהות להרבה יותר ילדים ובהתאם לכך דרגת הקושי. 

עוד סיפרה על חלק מעשייתה הפוליטית וכן דעותיה: "הצבת עניינים מדיניים וביטחוניים בראש סדר העדיפויות היא טעות. יש לנו צבא חזק ואני מאמינה שאם יבוא חלילה חורבן, לא יבואו מתחום בטיחוני אלא מעוני שהוא מהקשים בעולם המערבים, פערי מעמדות קשים, זילות כבוד האדם, תנאים וחיים בכבוד, חינוך ודאגה לקשישים. זה הבסיס של החברה הישראלית והם הדבק המאחד והאתוס המשותף ללא הבדל בין כולנו. יש משהו שמלמד ענווה כשאתה גם נכשל. חוויתי הפסד, צלחתי אותו ועכשיו אני יכולה עוד". 
 

קליק לכתבה המלאה

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים