חדשות

קפץ לה הקלדרון

כן, גם לנשים גדושות הערכה למורשת היהודית, ושאפילו הוציאו דוקטורט על חשבון המדינה בלימוד הגמרא יש בטן מלאה על שחורי הבגדים * 24 שניות תמימות ניצלה הח"כית הנכבדה כדי להשתלח, לכסח, לירוק בוז ולעות את פניהם של אלה שעושים בדיוק את מה שהיא עשתה: לומדים גמרא על חשבון משלם המיסים * שי קאהן תוהה בקול

27 שניות תמימות ניצלה הח"כית הנכבדה, מיס רות קלדרון,  כדי להשתלח, לכסח, לירוק בוז ולעות את פניהם של אלה שעושים בדיוק את מה שהיא עשתה: לומדים גמרא על חשבון משלם המיסים. אתם יודעים מה, לא בטוח. אולי הם בכלל חרדים עובדים? הרי תלמידי הישיבות גם בחצות נמצאים ליד הגמרא (אני יודע שלא בדקתם, אז פשוט תקפצו הערב ל"פוניבז'")

ואולי, רק אולי, כבוד הח"כית הנכבדה מהפוליטיקה החדשה, אולי גם להם יש זכויות פרלמנטריות, ומותר להם לעקוב מקרוב אחר ההליך הדמוקרטי-לכאורה בו כופים עליהם מאחורי גבם את אוחרות חייהם, עתידם, ואופי ההגדה הפלילית שתוענק להם? מילא, לשאול אותם לחוות דעתם, איש לא העלה בדעתו. ממתי יש לאנשים האלו דעה. אבל שהם יביטו מקרוב אחר ההליך? זה כבר יותר מידי.

שי קאהן, חרדי שאינו פרזיט, ושאינו תלמיד ישיבה, אבל גאה מאד בחרדיותו, תוהה אם הוא לא הפך להיות אזרח סוג ב' במדינה סמי-דמקרטית כשלנו. וכך הוא כותב לה:

אני מקוה שתוכלי לקרוא ברוגע את השורות הבאות ולהבין עד כמה את אכולת שנאה עצמית. אמש התפרצת על קבוצה בעלת חזות חרדית שישבו ביציע הכנסת. התפרצת זו הגדרה מחמיאה לשטף השנאה והזעם שפלש מתוכך, לולי דאיסתפינית והיית רוצחתם נפש. שווי בנפשך, לולי היתה חזותם חרדית, היה יוצא קצפך לפני שתבררי האם פרנסתם סדורה? השיבי לעצמך; מי אמר שאלו בני ישיבה? הלא למעלה מ30% מהגברים החרדים עובדים לפרנסתן (עפ״י נתוני הלמ״ס) עבור מי, מתי ולצורך מה נבנה היציע? והאם נוכחות של ארבעה (ספור בדוק ומנוי) היא ׳עשרות׳? פלספנית עכורה, מדוע זה תזדקקי להעמדת פנים? פעלי עם חברייך ושותפייך - העבירי את חוקי נירינברג ותיפטרי מאיתנו אחת ולתמיד. שי קאהן משנואי נפשך - החרדים העובדים

הנה כי כן, הח"כית הנכבדה התנצלה. גם השר מיקי לוי (טפילים) התנצל. וגם אני חשבתי פשוט להתנצל על כך שאני חי על חשבון המדינה, משתמט, פרזיט ועלוקה. כמה נחמד. מתנצלים וחלאס. חדשה-חדשה. 

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים