לא לציטוט

להפוך את קבר הרשב"י לאתר ניסויים גרעיניים

עוד הזדמנות מבוזבזת להוריד מאות אלפי שחורים במכה אחת. אני מציע להפוך את קבר הרשב"י לאתר ניסויים גרעיניים איראני

בתגובה לסקירת הילולת ל"ג בעומר בציון רבי שמעון בר יוחאי שהעלה אתר ynet, מציג גולש בשם נועם אייל את הפתרון הסופי לבעיית החרדים

עוד הזדמנות מבוזבזת להוריד מאות אלפי שחורים במכה אחת. אני מציע להפוך את קבר הרשב"י לאתר ניסויים גרעיניים איראני

כשד

כמובן שמערכת Ynet לא ראתה לנכון למחוק או לחסום את המגיב המסית, וכן לא תגובות דומות בסגנון:

Safri Duoa: גיוועלדדדדדדדדדדדדדדדדדד אגרוייסן מה נסגר איתכם תהיו חילוניים תעשו צבא תחזרו בשאלה עזבו אותכם משטויות אזוכען וועי בסוף כולם מתים תשרפו את עזה ונחגוג יחד רק תורידו את סמרטוטים השחורים זה עושה ריח לא טוב ועוד בחום הזה עם גרביונים וכוכבעי פרווה גיוועלדדדדדדדדד!

Titi Tubulina: בחישוב קצר של 3250 ש"ח לחודש של הרקדנים השחורים האלו, אני קולטת שיש כאן כמה מליונים של שנוררים שהמדינה מגדת. מירון הוא ארוע מקסים ורעיון טוב לבקש ולהתפלל. כשזה עדר של שחורים שונאי ישראל. זה מכוער, יקר ומזמן שינוי קריטי בתפיסות מעוותות שלבני ישיבה מגיע ולסטודנטים וחיילים לא

Tomy Szekely: אירוע דוחה של עובדי אלילים.

Uzi Abraham: מאות אלפי פרזיטים ופנטים הגיעו לחגוג את חגיגות ל"ג בעומר וכל מגרשי החנייה מלאים עד אפס מקום זאת ההודעה שנמסרה בחדשות, אך אותנו מעניין מאוד לדעת מהיכן השיגו כספים לרכישת כמות כה רבה של מכוניות ? מהיכן נלקח או התקבל הכסף לרכישת הדלק, והחשוב לא פחות הם הפלאפונים למיניהם והשאלה שמתבקשת מי משלם עבור כל מליוני השיחות שמתבצעות ברשת ושוב מהיכן מתקבלים כל הכספים כאשר רובם תלמידי ישיבות או רבנים למיניהם.

Zohar Kaniel: איכסה, הייתי שם פעם וזה היה ארוע דוחה ברמות , עדר אנשים פגניים , פרימטיביים , קולניים נוטפי שומן וזיעה של אנשים שלא מתקלחים. ארוע מבחיל למדי שמראה עד כמה בניאדם דתיים הם בעצם בהמות גסות רוח.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים