חדשות

ח"כ קלדרון: תוכניתו הכלכלית של לפיד אינה מוסרית

בתגובה בעמוד פלוגתא בפייסבוק בדיון על מדיניותו החדשה של שר האוצר * ח"כ קלדרון הציעה פרשנות אחרת לדברים וסתרה את הרעיון לפיו לפיד פעל על פי עקרונות חז"ל * האם זהו סדק ראשון בדרך לפיצול המפלגה?

מול האיחוד התמוה בין 'יש עתיד' ו'הבית היהודי', מסתבר שבתוככי 'יש עתיד' יש המבינים כי דרכו של היו"ר אינה ראויה.

פרשנים רבים צפו כי מייד לאחר הקמת הקואליציה תתערער האחדות המעושה במפלגת 'יש עתיד', האם אנו עדים לסנונית ראשונה, כאשר חה"כ קלדרון יוצאת כנגד תוכניתו החדשה של יו"ר המפלגה ושר האוצר – יאיר לפיד?

בסטטוס שפרסם ח"כ יאיר לפיד בעמוד הפייסבוק שלו, סיפר על כוונתו לדאוג למעמד הביניים המשתכר 20,000 ₪ בחודש למשפחה. הסטטוס עורר זעם רב ודיונים נרחבים ברשת. ובדיון שהתקיים בנושא בעמוד הפייסבוק של 'פלוגתא' בית מדרש למחלוקות בנושאי יהדות, הגיב גולש ששתהה היאך מתקבל על הדעת כי בחברה שאמורה להתנהל ע"פ ערכי מוסר יהודיים מטרת כספי מיסים או כספי צדקה בשמם המסורתי ישמשו לשפר את התפנוקים של העשירים, לפני אלו שאין להם לחם לאכול?

בתגובה השיבה ח"כ רות קלדרון, כי ישנה פרשנות אחרת לדברי חז"ל מכפי שהובאו בעמוד 'פלוגתא' וכפי שנקט יו"ר מפלגתה יאיר לפיד, אותה הגדירה ככזו מוסרית יותר שתתיישב על ליבו של הגולש.

האם אכן תאזור אומץ ח"כ קלדרון לפרש את רמיזתה כי תוכניתו החדשה של יאיר לפיד אינה מוסרית, או שתסתפק בפליטת פה זו, ימים יגידו...

את תגובתה של ח"כ קלדרון נצרף לכשתתקבל

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים