לא לציטוט

עלוקות, תולעים ופרזיטים, לרכז אותם בגיטאות וללא מים

אין בהם כל תועלת הם לא מייצרים כלום, לא תורמים דבר, הם פרזיטים מן הסוג הגרוע ביותר, הייתי אורז את כולם ומשגר אותם לאחיהם הפרימיטיביים בברוקלין, שישרפו שם דגלים כרצונם, שיבזו שם את שם חללי צה"ל ושיניחו לנו לקיים מדינה מודרנית ערכית, בלי אורח החיים המעוות שלהם.

העילה למתקפה הנוכחית של גזית היו חרדים קיצוניים מ"נטורי קרתא" שהפגינו והתפרעו בערב יום הזירון לחללי צה"ל וכן אירוע ביום העצמאות שמהלכו מתנחלים פגעו בחייל צה"ל ביצהר. ראוי להבהיר כי הביטויים של גזית לא נאמרו בלהט הרגע, אלא נכתבו ואף הועלו לאתר האינטרנט של תחנת הרדיו.

בין השאר אמר גזית: "בדיוק ביום שבו העם כולו מתעלה באיזו תחושת פטריוטיות, מתייחד עם הנופלים מתענג, על עצמאות מדינתו, תמיד ביום הזה פורצים מתחת לאדמה אל האוויר הנקי הגידולים המצחינים החיים בינינו, ומפיצים את ריחם הבאוש.

"זה מתחיל במתנחלים, אלה שיונקים את ביטחונם ועצמאותם הכלכלית מהמדינה. אלה שקיבלו הטבות מפליגות בדיור ותעסוקה, אלה שחיילי צה"ל יוצרים סביבם חומה של ביטחון. בדיוק אלה מוצאים את היום הזה ראוי להתפרע, לכלות את זעמם הקדוש בפלסטינים, ובזה אין כל חדש כי זה לחם חוקם. כשמישהו מעיז להפריע להם במלאכת הפוגרום הקדושה שלהם הם מפנים את האלימות שלהם לעבר חיילי צה"ל".

"אין בהם כל תועלת"

לאחר שסיים לתקוף את מתיישבי יו"ש עבר גזית להעליב את החרדים ואמר בין היתר: "לא טובים מהם ואף לא גרועים מהם אלא עלובים, בהמיים כמותם, הם החרדים שבוחרים להצית את דגל המדינה ביום העצמאות.

"נניח שחלק מהמתנחלים לפחות משרתים בצבא ומשלמים מיסים, אבל החרדים האלה, העלוקות האלה, אלה שלא משרתים בצבא, אבל עצם קיומם בבתי המדרש והישיבות והכוללים מושתת על היותו של צה"ל מגן עליהם...
  
"תפסיקו לנקות את רחובותיהם, כבו להם את החשמל,

נתקו להם את המים. תפסיקו לגבות מהם מיסים, לא צריך אותם. בינינו, אין בהם כל תועלת - הם לא מייצרים כלום, לא תורמים דבר, הם פרזיטים מן הסוג הגרוע ביותר, ומצידי אם אפשר היה, הייתי אורז את כולם ומשגר אותם לאחיהם הפרימיטיביים בברוקלין, אל חשכת ימי הביניים. שישרפו שם דגלים כרצונם, שיבזו שם את שם חללי צה"ל ושיניחו לנו לקיים מדינה מודרנית ערכית, בלי אורח החיים המעוות שלהם. יש לנו ארץ אחת ובה צריכים לגור אוהבי הארץ.

מנכ"ל רדיו ללא הפסקה, איל פאר, אמר בתגובה: "גבית גזית, ככל השדרנים ברדיו ללא הפסקה חופשי באופן מוחלט להביע את דעותיו. למיטב ידיעתי גבי כיוון את דבריו רק לאותם חרדים משתמטים". גזית בחר שלא להגיב על הידיעה.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים