לא לציטוט

בקלפי זכרו את בוגדנות והשתמטות החרדים

החרדים שאינם הולכים לצבא ואינם מתחנכים בחינוך הממלכתי הם כת הרסנית אנוכית שהורסת את המדינה מבפנים כמו מחלה ממארת. זכרו, כשאתם הולכים לקלפי בפעם הבאה, את הבוגדנות ואת השתמטות שלהם בזמן המלחמה וחישבו היטב מי הוא המנהיג ואיזו מפלגה ישימו לכך סוף

בפוסט בפייסבוק כתב  רפי קישון, בנו של הסופר ואיש הרוח אפרים קישון את הדברים הבאים:

64 חיילי צה"ל מסרו את נפשם על הגנת המולדת . פצועים רבים עדיין בבתי החולים,עשרות טילים נורים על אזרחי ישראל, צה"ל ממשיך להלחם בחמאס - ולפני יומיים נערכה הפגנה של אנשי כת החרדים המשתמטים נגד הגיוס לצה"ל . חוצפה בוגדנית שכזו קשה להעלות על הדעת, הם ממש תוקעים סכין של בוגדים בגבם של חיילינו וממהרים לקחת את כספם.

החרדים שאינם הולכים לצבא ואינם מתחנכים בחינוך הממלכתי הם כת הרסנית אנוכית שהורסת את המדינה מבפנים כמו מחלה ממארת. זכרו, כשאתם הולכים לקלפי בפעם הבאה, את הבוגדנות ואת השתמטות שלהם בזמן המלחמה וחישבו היטב מי הוא המנהיג ואיזו מפלגה ישימו לכך סוף.

בבדיקת תחקירני 'פרויקט דוסים' התברר כי רפי קישון הינו תומך נלהב של יאיר לפיד, אשר אף טען בעבר כי שר האוצר מגלה תבונה וחכמה רבה והוכיח בגרות פוליטית נדירה למרות חוסר ניסיונו.

למרבית הזעזוע מסתבר כי שר האוצר תומך בהגדרתו כמנהיג המתעתד "להציל את המדינה מהבוגדנות החרדית" ובאתר כיכר השבת נחשף כי את הסטטוס המצמרר שיתפה גם אשת שר האוצר "ליהיא לפיד", אשר בעקבות התגובות הנדהמות בחרה בהמשך להסיר את השיתוף ואף הכחישה כי שיתפה זאת, אולם סירבה להגיב לעיתונאים ששאלו אותה בנושא.

בניגוד למצופה עד כה לא נשמע גינוי פומבי מיאיר לפיד או מאשתו ליהיא לפיד לדברים המזעזעים, האם יתכן כי בסתר הם דווקא תומכים באמירות גזעניות אלו?

רפי קישון: שר האוצר הוכיח בגרות פוליטית נדירה

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים