אלימות

בשם השוויון: עשרת הערכים שרמס בג"צ בכפיית פרסום נשים

הלאמה * התעמרות * השחתת רכוש * בזבוז משאבים * גזענות * צביעות * כפייה חילונית * הדרת נשים * פירוק משפחה * דיקטטורה * האם הימין יצליח לשנות את שיטת הממשל; מחונטה משפטית המוזנת מעמותות של כספי חו"ל, לדמוקרטיה פרלמנטרית המכבדת את חירות הפרט והפרדת רשויות?

1)        הלאמה. חברת 'כנען' היא חברה פרטית, שהולאמה כעת לשלטון - בג"צ, המחליט עבורה מה היא צריכה לפרסם ומה לא, בהתאם לגחמות ועתירות של ארגונים קיקיונים. אין יותר קניין הפרט!

2)        התגרות והתעמרות. בג"צ העביר - באמצעות חיוב פרסום פרובוקטיבי של תנועת 'הירושלמים' החרדופובית-קיצונית - שיעור מוסר, חינוך ערכי, ודוגמה אישית לכל עם ישראל, שמאוד ערכי לפגוע ולהתריס בכוונה נגד ציבור בעל סולם ערכים שונה.

3)        השחתת רכוש ציבורי. בתשובת 'אגד' ו'כנען' לבג"צ, הסבירו שהפרסום הפוגעני יביא להשחתת המודעות ולנזקים (זו הגנה עצמית, ממעשי אלימות שלטונית מכוונת). לא מזיז אותם, יקוב הדין את ההר.

4)        בזבוז משאבים ציבוריים. בחוצפתם תבעו העותרים - וגם קבלו - שבג"צ יחייב את המשטרה ללוות כל אוטובוס עם הכרוזים הפוגענים שלהם, כאילו זה ריאלי, ושהמשטרה עובדת אצלם, על חשבון בעיות בוערות!

5)        גזענות. כל המילים הצבועות על 'רב תרבותיות', 'פלורליזם', שהאוזן כבר מתפקעת מלשמוע אותם כלפי כל חולשה וסטיה - אגב, 'המרכז הרפורמי' שותף כעת לעתירה המבקשת להתיר למסתננים לשלוח כסף למשפחתם - נעלמת ונמסה כלפי הייצור החרדי. בחסות בג"צ. בשם השוויון!

6)        צביעות. רק לאחרונה נחשף שבכירי עמותת חדו"ש משתכרים במיליון ₪ בשנה, ועובדת המשרד מועסקת במשכורת זעומה של 4,000 ₪ לחודש. גם לא ראינו אחד מהם נוקף אצבע שנשים מוטרדות, ונדחסות בצפיפות בתחבורה הציבורית, והתפקוד המקרטע. מתי הם בפעם האחרונה ראו אוטובוס מבפנים? האיחוד האירופי משלם את הרכב הצמוד...

7)        כפייה חילונית. הניסיון השטחי להפוך את הדיון הזה ל'הדרת נשים', ילדותי וציני, ומתעלם מעניין דתי ממדרגה ראשונה - צניעות. לזה הם הרי מכוונים בפרסום בריכוזים החרדיים - להחטיא אותם 'בדווקא'. אבל מי מצפה משופטים להבין ולהתחשב ברגשות וחופש הדת. הם הרי אלוקים.

8)        ביזוי נשים. הפיכת האישה מאישיות עצמאית אנושית ומכובדת למוצר גירוי וזלילה גברית, הוא ביזיון מבאיש ומצחין שאין כדוגמתו, ושהפך באמצעות בג"צ ל'ערך' ! אין כאן הדרת נשים אלא סחר בנשים. ובשם השוויון!

9)        פגיעה במשפחה. בתעמולה רדודה ורגשנית בידדו את עניין הגברים-נשים מכל ההשלכות הרוחביות שבדבר - לתפקוד תא משפחתי תקין וצומח (שהשמאל מזמן וויתר עליו ועל עתידו) - לכדי נקודה תמימה של 'הדרת נשים'. וכמו אוטיסט מנותק תמהה  'למה היא כזו והוא כזה...', 'איפה השוויון...' - בלי ענייניות והסתכלות לגופו של עניין, תוך עצימת עיניים מכל ההשלכות וההבדלים מבחינה טבעית, מציאותית ומוסרית. את כל זאת מטייחים בפרצוף תמים- כביכול ערכי - 'הדרת נשים'...

גם בעניין קווי המהדרין. קיימים מחקרים על אחוזים גבוהים של הטרדות בתחבורה הכללית, ולכן במספר מדינות בעולם כמו יפן וצ'כיה יש קרונות נפרדים לנשים, אבל כאן יטמנו את הראש בחול, הכל הדרת נשים...

10)      דיקטטורה. אין כאן שלטון דמוקרטי נבחר, הציבור הולך לבחירות אולם בג"צ המייצג מיעוט קיצוני נמצא בשלטון. שופטי הבג"צ הנאורים, הנבחרים בידי עצמם (בבג"צ אין היעדר שוויון אלא אפליה בולטת - כנהוג אצל כל נושאי דגל השוויון ההיסטוריים, ספרדי אחד. אפס חרדים. כמעט כולם שמאלנים) ומופעלים בידי קרנות זרות, קובעים - בלי שהוסמכו לכך בשום חוק - בשיקולי חברות פרטיות. בערכים דעות ודת. בחוקים והחלטות ממשלה נבחרת, ואף קובעים תקנות חדשות למשרד התחבורה בעתירה זו! ללא כל שמץ של מצפון ובושה!

 

הכל בנקישת פטיש וסרגל השוויון - כפיית המכנה המשותף הנמוך על כולם, בהנהגת שופטי בג"צ - 'שמש העמים' - כולם חייבים להימתח לאמת מידה אחת שווה. כל מה שמוצלח וחזק הוא לא שוויוני - ואוטומטי אפליה....

שוויון זכויות - שנולד כערך חשוב מול משטרים מלוכנים שרמסו וקיפחו בדורסנות את האזרחים תחתם - עוות והוצא מהקשרו בידי השמאל הקיצוני (קומוניסטי) לכדי שוויון כוחני סכמטי, המשמש כתירוץ ה"ערכי" לפשיזם פר אקסלנס ולקיפוחים החריפים ביותר מבית מדרשם כלפי כל דעה שיש בה צמיחה, חוזק והצלחה - מוסרי, משפחתי, כלכלי ומדיני.

 

אין עתיד עם עקרונות מנותקים כאלה. אין עתיד עם צורת שלטון כזו. זו שינוי שיטת הממשל הנדרשת לביצוע כאן. ויפה שעה אחד קודם.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים