לא לציטוט

נחמיה שטרסלר: רוצה לוויות צבאיות גם מבני ברק

צריך לחסל את השירות האזרחי ולכפות שירות צבאי על כולם ...זו גם הדרך היחידה להשגת שוויון ולהבראת החברה הישראלית, וזה יקרה רק כאשר כל החרדים יתגייסו לצה"ל ולוויות צבאיות ייצאו גם מבני ברק וממאה שערים

בכתבה רווית שנאה קורא נחמיה שטרסלר פרשן במערכת הארץ, להוציא לוויות צבאיות גם מבני ברק, הוא לא פירט האם יסתפק בהוצאה להורג יזומה של מכסת חרדים על מנת להשוות את "נטל הדם".

התשובה לרובינשטיין (וגם לנתניהו, ברק, לבני, ולפיד) ברורה. עסקני החרדים יודעים אותה היטב. גם הציבור החרדי מבין אותה מצוין. הוא יודע, שעסקני החרדים מספקים לו את הסחורה היקרה מכל: את חייו. הוא יודע, שלוויה צבאית אינה יוצאת מבני ברק, אין פצועים חרדים בבית החולים תל השומר, ואין נפגעי הלם קרב ברמת בית שמש. מבחינתם, שהחמור החילוני והטיפש הדתי ימשיכו להקריב את חייהם כדי להגן על המורמים מעם, על בחורי הישיבות.

..צריך לחסל את השירות האזרחי ולכפות שירות צבאי על כולם. הרי כתוב במשנה, שהכל חייבים לצאת למלחמת מצווה, "אפילו חתן מחדרו וכלה מחופתה". זו גם הדרך היחידה להשגת שוויון ולהבראת החברה הישראלית, וזה יקרה רק כאשר כל החרדים יתגייסו לצה"ל ולוויות צבאיות ייצאו גם מבני ברק וממאה שערים.

 

בכתבה גם מתיימר שטרסלר להיות פוסק הלכה עבור החרדים, ומגדיר את השירות הצבאי בשטחים (כיבוש בלע"ז) כ"מלחמת מצווה" תוך התעלמות מההבדל בין משימות בט"ש למלחמת כיבוש הארץ, או מצב של פיקוח נפש חד פעמי, אבל למרות מפגן הבורות\רשעות של נחמיה שטרסלר, אנחנו עדיין מעדיפים לייחל ליום שבו לא יהיו כלל לוויות צבאיות.

נ.ב לצערנו מעל 1000 משפחות השכול החרדיות לא יסכימו גם עם ההנחה שאין לוויות צבאיות מבני ברק.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים