אלימות

תיק פלילי נפתח לצעיר שהעלה לפייסבוק השוואה לכאורה בין היטלר לרב עובדיה יוסף

הידיעה על הצעיר שהעלה את התמונה המזעזעת לפייסבוק, שם בוצעה השוואה לכאורה בין הרב הצדיק עובדיה יוסף לבין הצורר הנאצי, הגיעה למפקד תחנת המשטרה באשדוד, שהורה על פתיחת חקירה מיידית, ותוך זמן קצר אותר הצעיר ונפתח לו תיק פלילי ודרישה להסיר מיידית את התמונה המזעזעת

אמש חשף אשדוד נט תמונה שהעלה צעיר אשדודי לדף הפייסבוק שלו. בתמונה מופיע הצורר הנאצי היטלר, שפעל להשמיד את יהדות אירופה, ועל התמונה נכתב תוכן שמכוון לעשות השוואה בין היטלר לרב עובדיה יוסף זצ"ל.


הידיעה והתמונה עוררה סערה ברשת ולפני זמן קצר הגיעה הידיעה אל מפקד תחנת המשטרה באשדוד, סנ"צ נועם שקל. עיתונאי רשת ב', אסף פוזילוב העביר את התמונה המזעזעת לדוברת מרחב לכיש, ליאת נידם, שמיהרה לעדכן בעניין את מפקד תחנת המשטרה באשדוד. בדיקה העלתה כי למשטרה לא הוגשה תלונה בנידון, אך למרות זאת, סנ"צ שקל הורה לפתוח בחקירה מיידית על מנת לאתר את הצעיר האשדודי.

תוך דקות ספורות אותר הצעיר, חייל בצה"ל. הוא נחקר על האירוע ונפתח לו תיק פלילי במשטרה. כמו כן הורו במשטרה לצעיר להסיר מיידית את התמונה מעמוד הפייסבוק שלו. בנוסף קיבל הצעיר שלושים ימי מחבוש ותיק החקירה הועבר למצ"ח.

 פורסם במקור ב http://www.ashdodnet.com/article/49747

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים