אלימות

הכל בגללכם הדוסים שבאו היום מדוסלנד

ההסתה ממשיכה להניב פרות באושים * מבקר תמים שחפץ לבלות עם משפחתו נתקל במפגן שנאה מביש * היות והאחראית לארוע התנצלה אנו מביאים את מכתבו ללא פרטים מזהים * שנאה פורצת גדרות

המכתב הבא התקבל מגולש כאוב, בעקבות התנצלות האחראים לאירוע, בחרנו שלא לפרסם לעת עתה את שם האתר.

עם זאת אנו סבורים כי התנצלות אינה מספקת, ועלינו כחברה מוטלת החובה להוקיע אנשים הנוהגים בצורה כזו. אך הפעם אנו מפרסמים את המקרה בלא פרטי המעורבים, בתקווה שעצם פרסום התופעה יתרום לעצירת מעשי השנאה כלפי אנשים חרדים אך ורק בשל מראם השונה

לכבוד הנהלת אתר ****

שלום רב

היום ביקרנו באתר שלכם, ומאוד נהנינו ב"ה.

אבל ברצוני להתייחס למקרה הלא נעים שקרה לנו בעת כניסתנו לאתר בשעה 13:45.

המקום היה מאוד עמוס, מה שמעיד על טיב ואיכות האתר שלכם, והחלטתם לסגור את האתר ולהכניס מבקרים חדשים רק לאחר יציאתם של מבקרים אחרים.

הדבר לגיטימי ואפי' נבון, ובהחלט הבנו את זה על אף שניסינו להתווכח קצת שלא נצטרך לחכות הרבה זמן, אבל בכל אופן קיבלנו את זה וחיכינו קצת.

אבל התגובות שקיבלנו תוך כדי שיחה עם עובדת האתר שלכם היו מקוממות, פוגעות ומעליבות מאד, היא השתוללה וצעקה והחליטה להוציא את כל תסכולה עלינו, דהיינו קומץ החרדים שנכחו במקום, וכל עוונם היה רצונם להוזיל מכספם באתר שלכם.

הנה כמה דוגמאות:

עמדנו מחוץ לחבל שלש משפחות חרדיות, ועוד כמה משפחות דתיות, אמנם ניהלנו דו שיח, אבל בכבוד הראוי, לעומת משפחה חילונית שלא הפסיקה לצעוק, אבל היא בתגובה צעקה לנו "הכל בגללכם הדוסים שבאו היום מדוסלנד" הנה נמצאו האשמים בקריסת המערכת.

דוגמא נוספת:

אנחנו החרדים עומדים יפה ומחכים, ופתאום עשרות חילונים מתורבתים מתחילים להיכנס ובמענה למחאתנו היא עונה לנו את התשובה הכי מתקבלת על הדעת כרגע "שויון בנטל", ויותר מאוחר עוד מסבירה את עצמה "הייתי מכניסה אתכם לקופות, רק שאני לא סומכת עליכם שלא תפרצו לי את הגדרות שבכניסה", וזאת כשאנחנו עומדים ברוגע ובכבוד, ודווקא המשפחה החילונית היא זאת שפורצת ונכנסת, מה הצורך לשבור גדרות??? לשנאה פתרונים!!!

איני מתיימר לחנך אתכם או לשכנע אתכם לא לשנוא אותנו, מה לעשות ששנאת חרדים זה לגיטימי היום במדינת ישראל, אבל אני שנולדתי וגדלתי בבלגיה, טיילתי בהרבה מדינות ובעשרות פארקים ברחבי אירופה הידועה בשנאתם הגדולה ליהודים, ומעולם לא נתקלתי ביחס כזה, כי להגיד באירופה ליהודי שהוא לא רצוי בפארק, היה גורם לסערה תקשורתית, כי זה מזכיר להם משהו...אז אתם שכ"כ רוצים להדמות לאירופאים המתורבתים, קחו מהם לפחות הדברים הטובים שלהם, והוא, להשאיר את השנאה בלב, ולהשאיר את המרחב הציבורי, נקי, מתורבת ומכובד.

אני בהחלט מצפה להבהרה, ולא אקבל שום הכחשה, כי היו עשרות עדים להשפלה, אני לא אתן לזה לעבור בשתיקה, ואם לא אקבל הבהרה עד מחר אפנה לתקשורת להמשך טיפול בנושא.

בכאב רב

 

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים