טורים

WIN-דוס

תוכנת הדוס החרדי היא האנטי וירוס של המדינה * וירוס קטן חדר למערכת וחולל בה באג * ציון איכות למערכת ההפעלה המנצחת בכל פרמטר

תוכנת הדוס החרדי היא למעשה מערכת הפעלה! וצבא העם בעיתות שלום!

הדוס חרדי הוא תוכנת מחשב מתוחכמת שעושה את כל העבודה בשביל צה"ל והחילונים בעתות שלום, כדי להבטיח את קיומם. הוא דאג לילודה גבוהה כדי לשמור על רוב יהודי בארץ וכך גם בממשלה ובמדיניות, הוא מציל את הימין מהשמאל הקיצוני ומהשמאל בכלל - משיגיונותיו המטורפים על מסירת שטחים לטרוריסטים, וזכויות למהגרים.

תוכנת הדוס החרדי משמשת כאנטי-וירוס ומתיישבת בפריפריה ובאזורים מסוימים המונעים מתאי וירוס טרוריסטיים קטלניים מלשהות בסמוך לריכוזי אוכלוסיה חילוניים, וכך מונע אותם מלהתקיף את החילוניים במרכזי אוכלוסיה.

תוכנת הדוס החרדי היא היחידה שמשמרת לחילוניים את ארגוני הצדקה האמיתיים שעסוקים בחלוקת מזון ולא בחלוקת תווי שי לתחנות דלק, שם הפעילים - לאחר שטיפת מוח - שורפים עצמם עם בנזין.

תוכנת הדוס החרדי משמרת את הערכים היהודיים בזמן שהתקשורת השמאלנית מפיצה זימה פשע ושנאה וכך מנסה לחסל את ערכי ילדנו. תוכנת הדוס החרדית מקדשת את היותנו יהודים ובכך שומרת על אחדות העם, דבר שממנו כל כך חוששים אויבנו.

תוכנת הדוס החרדי משמשת גם פלטפורמה בזמן מצוקות וגזירות קשות שנופלות על אדם, ומספקות לו משענת ונחמה ליסוריו "ללא הבדל חילוני או דתי, שמאלני או ימני", משענת פשוטה לעת צרה המסופקת לכל האוכלוסיה החפצה בכך.

יש רק באג אחד שהצליח לחדור לתוכנת הדוס החרדי, הוא חדר דווקא תוך כדי הניסיונות לשמר על שלמותו של הדוס החרדי. בזמן שלמה המלך היה צבא וגם במלכות דוד היה צבא. גיוס חלקי של חרדים לצבא ישמור על שיתוף פעולה וערכים הדדיים בין הציבור החילוני לחרדים, יקח את הכוח "מידיו של המשחית להשחית" (הסתה נגד חרדים מתרגמת בעולם להסתה נגד כל היהודים), וכך נוכל בעתיד הלא רחוק להדוף את האנטישמיות המופצת למעשה ע"י חוגים אנטישמיים שבשמאל נגדנו, נגד כולנו. חוגים אלו נותנים כוח לאויבנו לחסל אותנו באמצעות לחצים בין-לאומיים על מדיניות הממשלה, שתיכנע ותמסור שטחים לטרוריסטים. הם גם גורמים לשינוי דעת הקהל העולמית נגדנו, דבר העלול להכניע את צה"ל - צבא העם של וועדת פלסנר.

תוכנת הדוס החרדי היא למעשה מערכת הפעלה עם וירוס אחד ויחיד, אך עדיין וירוס קטן ועלוב זה המונה 3 אחוז מהאוכלוסיה בדמותם של "פעילי שלום", מאפשר למשפט "מחרבייך ומהרסייך ממך יצאו" להתקיים. ניתן לדרוש מסלולים מיוחדים לחרדים, ושימוש בנשים חרדיות בתפקידים בהם יש צורך "בתפקידי אשה", דבר המאפשר שירות דתי וכך לחסל גם וירוס זה.

עם השנים והתגברות הלחצים האנטי-יהודיים, וירוס זה יצר באג בדוס החרדי והוא איסור-יתר על הימצאות נשים באופן גורף בתהליך הצבאי, מעולם בדת היהודית לא דובר על איסור כזה כל עוד נשמרות "הלכות ייחוד" - כמובן בהקשר הנכון (תהליך גיוס, שלישות - "תפקידי אשה"). היתקלות בפניה של אישה היא דבר חיוני גם בחברה חרדית, היא מזכירה לנו שאלוקים ברא "עזר כנגדו" בדמות אשה, זו גם הדרך להגשמת התא המשפחתי ועשיה של קיום המצוות כולם, באמצעות הקמת בית יהודי בארץ ישראל, מדינתו של העם היהודי.

לסיכום: הדוס החרדי הוא למעשה מערכת הפעלה, וצבא העם בעיתות שלום.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים