טורים

בית שמש ניצחה את ההסתה

מזל טוב תושבי בית שמש. אתם קרן אור באפילת ההסתה הארצית. חוץ מזה שקיבלתם שוב ראש עיר מצויין שקידם את העיר הזו בכל הפרמטרים. הצלתם את הכבוד היהודי! היצלתם את התקווה שכן אפשר לחיות כאן ביחד! הוכחתם ששנאה וחרדופוביה הם כבר לא סחורה פוליטית שימושית! הוכחתם בגרות! נחישות! כה לחי!

זה חמש שנים מאז, שראש עיריית בית שמש משה אבוטבול נבחר בקדנציה הקודמת, שהתקשורת כולה לקחה לעצמה 'פרוייקט' להעיף את 'השחור' הזה מהכיסא.

הסתה חרדפובית בריכוז כה גבוה, שפחד היה להסתובב ברחובות העיר, בו מקרי תקיפות נגד חרדים כבר לא נחשבו 'כחדשות'.

שיא עונת ההסתה היה בפרשת 'היריקה' המפורסמת, שנופחה בצורה כל כך מטורפת, שספק עם אי פעם הייתה כזאת בישראל.

יאיר לפיד עשה את הקריירה הפוליטית שלו מהיריקה הזו, שבוע בדיוק אחרי הכתבה הסדיסטית שלו הוא עזב רשמית את התקשורת ועבר לפוליטיקה!

ומאז לא מפסיק לחפש איך לעלות את החרדים על סדר היום בכדי לחפות על הבורות והכשלונות שלו, בכל תחום ששם את ידו.

ברך השם, מאז הציבור התפקח. ובבחירות העירוניות לפיד חטף את מכת המכות שלו, בהשגים כל כך דלים, כל מועמד שנתמך על ידו הסתיר זאת. הוא פשוט הפך למבריח קולות מספר אחד בפוליטיקה הישראלית תוך 9 חודשים! מהמפלגה השנייה הכנסת הוא נהיה כמעט האחרון ברשויות!

מה שבולט, שקולות שקיבל אבוטבול לא הגיעו דווקא מחרדים, אין קלפי בעיר שלא היה לו אחוזים מכובדים. תושבי בית שמש התעלו מעל עצמם. נצחו את המעצמה השביעית. את את כלי התשקורת.

אין ספק, שניצחון הרב משה אבוטבול בבית שמש, עם קמפיין ההפחדה של עשרות מיליוני השקלים שמפלגות יש עתיד - והבית היהודי הזרימו למועמד הנגדי אלי כהן, הוא כרטיס אדום לתקשורת הישראלי! החיה בבועה ובעולם מנותק. שחוץ מליבויי שנאה הסתה והשחרה, אין לה שום תפקיד אחר.

כי הדבר הכי חזק זה העם. האנשים. והם יודעים את האמת. מיריקה מטופשת שלוותה במשרד יחסי ציבור וארגונים אינטרסנטים מחוץ לבית שמש, לא תסתיר את האמת.

הגיע שעת חשבון נפש, עמוק ויסודי, למקומונים של העיר הזו, לערוץ 2 עוד , שלמרות שטיפת המוח והטרור התקשורתי, הוכח חד משמעית שהעם בז להם בוז עמוק!

ועל כולם, מזל טוב תושבי בית שמש. אתם קרן אור באפילת ההסתה הארצית. חוץ מזה שקיבלתם שוב ראש עיר מצויין שקידם את העיר הזו בכל הפרמטרים. הצלתם את הכבוד היהודי! היצלתם את התקווה שכן אפשר לחיות כאן ביחד! הוכחתם ששנאה וחרדופוביה הם כבר לא סחורה פוליטית שימושית! הוכחתם בגרות! נחישות! כה לחי! 

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים