בתקשורת

מרצ פלורלזים נאור במבחן

האזרח הפשוט, ימצא עצמו ודאי נבוך נוכח התנהלותה של מרצ בחודשים האחרונים • כיצד הפכה המפלגה שמקדשת את זכויות המיעוטים ומעדיפה באופן שיטתי הידברות וגישור על-פני עימות, לאויב הלוחמני והבוטה של החרדים בעיר ירושלים • האם יש כאן קו עקבי, או שמא מדובר בדו-פרצופיות?

במהלך מבצע 'עמוד ענן' ברצועת עזה, התראיינה יו"ר סיעת מרצ זהבה גלאון לכל תחנת רדיו וערוץ טלוויזיה אפשריים, על מנת להביע את התנגדותה למהלך הצבאי. בניגוד לכל שאר המפלגות הציוניות, במרצ סברו כי אופציית ההידברות עם החמאס לא מוצתה, ושפגיעה במחבלים אולי תביא למיגורם, אך גם תגביר את העוינות בקרב האוכלוסיה העזתית ותוליד המוני מחבלים חדשים תחתיהם.

המחזיק בעמדות ימניות ריאליסטיות, עשוי למצוא עצמו כועס או מגחך לשמע הטענות הפציפיסטיות הללו, המועלות כל אימת שצה"ל מפעיל כוח. הוא לבטח ישאל את עצמו מה ההיגיון שעומד בבסיס הושטת יד לשלום, לארגון שמכריז בכל הזדמנות שמטרת העל שלו היא זריקתך לים. אמנם, לעתים עשויה להתגנב ללבו תחושת הערכה כלפי אותם אנשי שמאל, אשר מתגברים כארי על רגשות הנקם ויצרי ההישרדות הקמאיים...................................................... קליק לכתבה המלאה

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים