אלימות

שוויון בנטל: קבוצת חיילים תקפו בחור ישיבה

בחור ישיבה הותקף על ידי קבוצת חיילים שכינו אותו פרזיט ומשתמט * אולץ לוותר על מקומו באלימות פיזית ומילולית * גורמים חרדים מאשימים את קמפיין ההסתה שמוביל יאיר לפיד

צעיר חרדי הותקף על ידי קבוצת חיילים בתחנה מרכזית בירושלים לאחר שסירב לוותר על מקומו בתור לקו 404 הנוסע מירושלים לבת ים.

התקיפה אירעה לאחר שהקבוצה שכללה 3 חיילים וחיילת אחת תבעה ממנו לוותר על מקומו בתור, מאחר והם משרתים בצבא והוא "סתם פרזיט".

לאחר שסירב לדרישה הגזענית תקפו הם אותו בתחילה בקללות גנאי בנוסח "חרדי מגעיל" "משתמט" ובהמשך עם תקפו אותו פיזית וניסו לסלק אותו מהתור בכח.

בהמשך חיילת מהקבוצה אף ניסתה להשמיד את מכשיר הסלולר שבו תיעד את התוקפים, באומרה "אני חיילת בצה"ל, אתה צריך לכבד אותי"

בשיחה עם 'דוסים' העיד הצעיר "אני עד עכשיו רועד, חשתי שעוד רגע אחד החיילים מהקבוצה דורך את נשקו כנגדי".

הרבה יותר מהפגיעה הפיזית, כואבת לי הפגיעה הנפשית, כאשר דווקא החיילים שאמורים להגן על תושביה מדינת ישראל, הם אלו שתוקפים אותי, ואני אחד שבאמת מעריך את הצבא ושקלתי ברצינות להתגייס בעצמי.

אלירן שהרחיב על התקיפה המזעזעת בעמוד הפייסבוק שלו סיכם את החוויה המזעזעת שעבר, "אני לא חושב שבגלל צבע החולצה והכיפה, אני ראוי ליחס שכזה. בפרט לא ממי שמייצג אותנו ואמור לשמור על כולנו".

הציבור הישראלי צריך להוקיע את יאיר לפיד וקמפיין השנאה

גורמים חרדים מאשימים את מפלגת 'יש עתיד' והעומד בראשה יאיר לפיד, שבחרו לשסע את העם בקמפיין ההסתה "שוויון בנטל" כאשר רק לאחרונה שר האוצר לפיד האשים את נציגי המגזר החרדי בגרעון, סגנו מיקי לוי כינה את כלל החרדים 'טפילים' ושר החינוך פירון להגדירם כ'פרזיטים' - מסתבר שחזקה על תעמולה שאינה שווה ריקם, והשפעותיה מתחילים להופיע בשטח.

על הציבור הישראלי להוקיע את פוליטיקת השנאה של יאיר לפיד ומפלגתו, המפלגים ומשסעים את העם תחת סיסמת השיוויון בנטל, במיוחד עתה כאשר המצב התדרדר עד שהצעירים החרדים חוששים כבר להסתובב ברחובות ישראל המוסתים.

הצעיר שהותקף הצהיר כי בכוונתו להגיש תלונה במצ"ח על ההתנהגות האלימה והפסולה של החילים.

פרויקט דוסים ימשיך לעקוב וידווח על טיפול הרשויות המוסמכות בחיילים האלימים.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים