חרדים אמיתיים

ישראל הרשלר החרדי שרוצה להוביל את מהפכת הדיסק-און-קי הבאה

בלעדי: מהפכת הדיסק-און-קי מקבלת תפנית ביוזמה של סטארט-אפ חרדי מהעיר אלעד, שמציג פיתוח מוגן פטנט למוצר המשלב מערכת ניהול קבצים ללא מחשב או אינטרנט, על מכשיר זעיר.

"מעטים יודעים, אבל ההמצאה של דב מורן, שאחר כך התגלגלה ל- M-Systems ונרכשה ע"י SanDisk, החלה את דרכה באותה צורה. אנו ממשיכים כעת את המהפכה הזו, שדב מורן הוביל אותה בזמנו והצליחה בצורה יוצאת מן הכלל, במוצר בשם Disk-On-Key". מצייןסנדי ניימן, מנהל השיווק של חברת ההזנק MVB, "כעת, אנו מציגים את השלב הבא במהפכה הניידת. דיסק-או-קי הפועל כמו מחשב, אך בלי מחשב ובלי אינטרנט ובלי שקע חשמלי. אין דבר כזה בשוק. אנו 'הדבר הגדול הבא' של עולם המחשוב הנייד. עד היום פעלנו בחשאיות גמורה והיום אנו חושפים את המוצר המהפכני".

חברת ההזנק MVB, שבראשה עומד ישראל הרשלר (בתמונה), המנכ"ל והבעלים (וגם ממציא הפטנט העומד מאחורי המוצר), מציגה מוצר זעיר דמוי דיסק-און-קי, שעבר את מבחני הבטא ומוכן לשיווק עולמי, מוצר שמכיל בתוכו כמה פונקציות במקביל: 

  • זיכרון USB, שניתן להעתיק קבצים מתוכו ללא מחשב ל- USB אחר או להתקן זיכרון זעיר אחר דוגמת מיקרו SD.
  • נגן MP3.
  • מכשיר הקלטה.
  • רדיו FM.
  • מנהל קבצים.

ההבדל המרכזי בין מכשיר MVB לשאר המכשירים הניידים שיש בשוק: ניהול קבצים ללא מחשב או אינטרנט. זה המכשיר היחיד מוגן פטנט שיש לו יציאה וכניסה [זכר ונקבה] על המכשיר עצמו. אין את זה בשוק בכלל. כך, ניתן להעביר מהמכשיר כל קובץ \ תמונה \ מוזיקה \ סרט או כל חומר אחר שנמצא בזיכרון הפנימי או החיצוני ולהעבירו On-Line למכשיר השני. במכשיר MVB קיימת גם יכולת הקלטה באיכות גבוהה מאד וניתן לשמור את זה בקובץ mp3, כך שניתן להקליט אלפי שעות, לשמוע מוזיקה באיכות גבוהה מאד וכן רדיו.

קליק לכתבה המלאה

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים