אלימות

שוב: הסתה הופכת לאלימות

אלימות מילולית הופכת לאלימות ברחובות * שוב חרדי שמותקף על רקע ההסתה * גם הפעם המילים הפכו לאלימות פיסית ולמכות על ידי אזרח כנגד אזרח אחר * האם יש פתרון?

כמה עצוב, וכמה לא מפתיע. לאחר קמפיין אינטנסיבי ברבים מכלי התקשורת על דמותו השחורה, החשוכה והאלימה של החרדי הקדמון, ש-מסכן, לא התפתח מאז גיטאות לייפציג, ומאז נוהג לראות את האשה כמעמד נחות שיש להשפילו ולהושיבו ביירכתי האוטובוס (והמחמירים גם נוהגים שלא תשב ליד החלון) היום זה הגיע.

דמותו של החילוני הנאור, זה שאינו ממצמץ מול מקרן הטלוויזיה, זה שאינו שטוף מוח, זה ששכלו אינו נתון כפלסטלינה ביד מעצבי דעת קהל, הבין בהבזק של רגע שאם חרדי מבקש בנימוס בגברת לכבד את רגשות הנוסעים והנוסעות ולשבב במקום שגברים אינם רשאים לשבת בו, אז מגיע לו מכות!

אה, שכחתי, יש לו גם זקן. איזה כיף! מה יותר מקורי מלמשוך בזקן? כך ממצה בוגר לימודי הליבה, מעמד הביניים היצרני והתורם, את מלוא הידע שרכש בעמל רב בתריסר שנות לימודו, ובוודאי גם את האימון הקרבי שרכש בחסות צה"ל. כל אלו באו לידי ביטוי בכמת מחץ שהטיל על כוחות האופל וזקנם גם יחד. מזל שהוא לא ירק.

ובנימה רצינית יותר, החברה שלנו כבר מזמן אימצה נורמות בלתי נסבלות של שיח בוטה, אלים ורעיל. אם נשאר אדישים, הגרוע ביותר עוד לפנינו. ה"סטופ" תלוי רק בנו, בואו נזעק אותו יחד.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים