חדשות

מזעזע: חילונים מזלזלים בחללי צה"ל

תמונת מצב מזעזעת של הזלזול החילוני בחללי צה"ל שנהרגו להגנת עם ישראל * מזלזלים גם בקודשי עם ישראל וביום ההנצחה היהודי - תשעה באב * גם חרדים מושפעים מכך אולם התופעה נקראת דווקא על שמם של האחרונים

תיעוד מזעזע שחשף בטוויטר גיל טבת (ראש דסק החדשות ב'הארץ') ובו חילונים עושים מנגל על אנדרטה לזכר החיילים גולדווסר ורגב הי"ד. 

פותחן לבירה, הם לא הביאו. בשביל זה יש את האנדרטה... 

את התמונה של גיל טבת, בה חילונים מבזים בצורה מבישה אנדרטה לזכר החיילים גולדווסר ורגב, ככל הנראה לא תראו בשום כלי תקשורת, גם לא על הנערים החילונים שעושים בקביעות מנגל באנדרטת הזכרון לחללי חיל הים באשדוד, או מבזים בחומרה את בית הקברות בו נטמן בן גוריון ראש ממשלתם הראשון.

בקושי תשמעו על ההורים השכולים שזועמים כי אף נבחר ציבור חילוני לא הגיע לטקס האזכרה לחללי מלחמת לבנון השניה, כאשר תגובת משרד ראש הממשלה הייתה ששרים אינם מחויבים להגיע לטקס רשמי שאינו ממלכתי, וחברי הכנסת הסבירו ש"אין זמן", ספרו לנו עוד על כבוד לצה"ל ועל רגישות למשפחות שכולות. 

מה מקבל כותרות באתרי החדשות החילונים?

הכותרת באתר מאקו ובדף חדשות 2, הביאה את דבר ההורים השכולים: "הפצע נפתח מחדש". 

ההורים מדברים על כלל הציבור החרדי חסר הערכים. בכל זאת משפחה חרדית אחת מייצגת ציבור שלם, באותה המידה שמאבטח הרמטכ"ל, יוצא יחידת דובדבן, החשוד במעשים חמורים מייצג את כל חיילי צה"ל ביחידות המובחרות והזוטרות.

אבל ממש באותו הזמן שבו רצה הידיעה, מפגינות מאות משפחות שכולות, כנגד שחרור רוצחי יקיריהם, חלקם איבדו כמה ילדים, והרוצח הולך להסתובב בחופשיות.

אבל, נו, מי ידבר עליהם? למה שיקבלו אפילו כותרת שולית. אתם משווים בכלל בין רחצה בבריכת אנדרטה לאיזו עובדה צדדית של מחבל משוחרר.

"הפצע נפתח מחדש", על שחרור מחבלים? פאסה. תנו עוד דוסים בצבעוני.

במדינה שבה התוכנית החילונית אקס פקטור מקיימת אודישנים בתשעה באב (יום אבל רשמי) באישור יו"ר הרשות השניה, טבעי שגם ילדים חרדים יושפעו מפשיטת הרגל הערכית של אזרחי ישראל, וישתכשכו בברכה המהווה חלק מהאנדרטה לזיכרון אסון המסוקים.

אבל מה לדעתכם יקבל כותרות באתרי החדשות החילונים?

נ.ב בעקבות הפרסום שלח לנו גולש את התמונה המצורפת למטה שבה חילונים למהדרין משתכשכים להנאתם באותו אתר הנצחה בדיוק, אבל ישנם גורמים בתקשורת שעדיין יבחרו להציג זאת כתופעה חרדית.

המבחן לאיש התקשורת הישראלי

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים