תעסוקתא

אלוקים שלי, רציתי שתדע

קשה לראות קשיי יום מתחננים לעזרה ואין מושיע, קשה הרבה יותר לראות אותם מנסים לחלץ את עצמם, ומישהו דואג בכוח להשאיר את הראש שלהם מתחת למים * יזם "עבודות לחרדים" אביגדור רבינוביץ בטור מיוחד על הרגש שמבעבע מאחורי יום עבודה שגרתי

אלוקים שלי רציתי שתדע!

רציתי שתדע עד כמה קשה להיות לפעמים בעולם אכזר ושקרי שכזה.

רציתי שתדע כמה קשה לראות כל בוקר בדרכי לעבודה את עשרות הקבצנים שידיהם מתנופפות לעבר העוברים ושבים ואין הרבה אנשים שרואים אותם הם פשוט אנשים "שקופים".

רציתי שתדע כמה קשה להבחין בעשרות דפים כל בוקר בבית כנסת אשר קוראים לאנשים לתרום למשפחה כזאת או אחרת שקופת העיר יוצאת בקמפיין "פירסומי" ענק עם תמונת ילד בוכה, רק כדי שיזיז שריר קטן בלב.

רציתי שתדע כמה שקשה לראות בבתי החולים אנשים אשר כמעט ואבדה תקותם. מחלות סופניות ואין איש אשר יבוא לביקור קצר במיטת חוליהם.

רציתי שתדע כמה קשה לשמוע על עוד סיפור בעיתונות על רצח,אונס,שוד. וכל היתר.

רציתי שתדע כמה קשה לראות את הגזירות הנוראות על אברכי כולל שכל מטרתם הקדושה היא ללמוד תורה לשם שמיים, אבל גם את הלחם והחלב בבוקר רוצים לקחת מהם.

רציתי שתדע כמה קשה לקבל יחס מזלזל מאותם אנשים/בעלי עסקים רק בגלל היותנו חרדים לדבר השם.

רציתי שתדע כמה קשה לשמוע על סיפור של אדם שעמד בכל הקריטריונים לקבל משרה, ורק בגלל היותו אדם חובש כיפה שחורה ומגבעת ה"בוס" זורק אותו מכל המדרגות.

רציתי שתדע כמה קשה לראות את כל המחלוקות בתוך הבית, מדינה, ציבור כזה או אחר אשר כל אחד נלחם עד זוב דם בשני להכחפיש את שמו ולנצח במערכה.
רציתי שתדע שלמרות שקשה אנחנו שמחים,מאושרים,זוהרים. כי כל מאי דעביד רחמנא- לטב עביד!!

אלוקים שלי רציתי שתדע..

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים