חדשות

התנועה לאיכות השלטון מסיתה כנגד הציבור החרדי

לאחר שלושה חודשים חוזר תלוש השכר של האברכים לסיבוב שני * הפעם מרימה את הדגל התנועה לאיכות השלטון שבוחרת לנוסס במספרים המעוותים והשיקריים לצורך הסתה זולה כנגד המגזר החרדי * בעקבות הפרסום המסית אוהד התנועה קורא להשמיד את החרדים

ביום ראשון העלתה התנועה לאיכות השלטון בדף הפייסבוק שלה את הפוסט הבא שקיבל מאות שיתופים הזועמים על החרדים הסחטנים, וחלקם אף קוראים לאלימות מפורשת כנגד המגזר החרדי:

התמונה שרצה ברשת משקפת מציאות חברתית עגומה בישראל בשנת 2012 - המרתיח בכל העניין הוא שאלה שלא משרתים בצבא הם גם אלה שלא יוצאים לשוק העבודה, ובסופו של יום הם גם אלה שמקבלים את הדיור בר-השגה על בסיס הקריטריונים של שר הבינוי והשיכון אטיאס, והם גם אלה הנהנים ממתנת המולדת ששוויה מאות אלפי שקלים. ומי יהין ויאמר כי חלם זה לא פה!

אנו נאבקים כדי לשנות את המציאות הזאת ונגד הנצחת האפלייה: החודש יידונו שתי עתירות של התנועה: האחת שנקבע לה דיון ב 15/11 דורשת ממשרד הביטחון ומצה"ל להערך מיידית לגיוס בני הישיבות, בעקבות פקיעת תוקפו של חוק טל והשנייה, שנקבע לה מועד לדיון ב 28/11 מציבה דרישה לביטול הקריטריונים של השר אטיאס לדיור בר השגה, אשר סוטים ממתווה דוח טרכטנברג בשאלת פתרון מצוקת הדיור ואשר מתעלמים מקריטריון כושר ההשתכרות
 

מיחזור של נתונים שיקריים ומסיתים

כבר לפני כשלושה חודשים כשהופצה לראשונה התמונה עם המספרים המעוותים האלו, התייחסנו אליהם באריכות, וכפי שכל אדם עם שכל ישר בקדקודו יכול להיווכח מדובר בהסתה נמוכה ורדודה כאשר המספרים מומצאים ללא כל קשר למציאות ההפוכה כמובן לחלוטין.

מצער לראות כי תנועה המציגה את עצמה כממלכתית וראויה לאמון הציבור בוחרת להצטרף למקהלת ההסתה כנגד הציבור החרדי, ככל הנראה בהשראת הקרן החדשה המממנת חלק נכבד מפעילות התנועה..

 

עדכון: בעקבות הביקורת הקשה תיקנו אנשי התנועה לאיכות השלטון את הפוסט וכתבו כי הם "אינם אחראים למספרים בתמונה", אך עומדים מאחורי כך שהם משקפים מציאות עגומה בישראל, ולאחר הפרסום ב'דוסים' על התגובות האלימות כנגד הציבור החרדי, בחרו בתנועה להסיר לחלוטין את הפוסט מעורר הזעם, אך גם בהתנצלותם הבהירו כי לדעתם התמונה משקפת את המצב הקיים.

 

התנהלותה של התנועה לאיכות השלטון שאינה עומדת מאחורי הנתונים שבהם היא משתמשת כדי להכליל וליצור הסתה כנגד כלל המגזר החרדי מצביעה על מגמה חמורה המאפשרת לכל מסית ומפיץ שנאה לזרות חול בעיני הציבור ללא אחריות על דבריו, זוהי מגמה חמורה ש'דוסים' שם לעצמו למטרה להתריע ולהילחם בה בכל החומרה.

בעקבות כך בחרו רבים לעזוב את התמונה וכך לדוגמא העלה ישראל דקל לפייסבוק את תמונת כרטיס החבר שלו גזור במחאה על הגדלת הקרע בעם תוך שימוש בנתונים שיקריים

אוהד התנועה קורא להשמדת החרדים בעקבות הפרסום המסית
צילום מסך מחשבון הפייסבוק של ישראל דקל

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים