וידאו

ניצב ניסו שחם חשוד בעברות מין קשות

הותר לפירסום: מפקד מחוז ירושלים ניסו שחם, שהתבטא בהפגנות ההתנתקות "אם צריך, אז יש להכות באלות, נמוך", נחקר בגין חשדות למעשים מגונים - והוצא לחופשה כפויה • גם מפקד מרחב ציון, החשוד בהסתרת מידע, יצא לחופשה • בימין ובמאה שערים חוגגים: "ברוך שפטרנו" • צפו: שחם בפעולה

הותר לפרסום: מפקד מחוז ירושלים של המשטרה, ניצב ניסו שחם, נחקר במחלקה לחקירות שוטרים בגין חשד לעבירות של הטרדה ומעשים מגונים שביצע לכאורה בשוטרות תחת פיקודו - והוצא לחופשה כפויה.

כמו כן, במסגרת אותה חקירה נחקר באזהרה במח"ש גם מפקד מרחב ציון של המשטרה, תת-ניצב ניסים אדרי, בחשד שקיבל דיווחים בנוגע להתנהגותו של שחם ונמנע מלטפל בהם כמתחייב על פי הדין.

מהמשטרה נמסר עוד, כי השניים שיתפו פעולה בחקירתם ובסיומה הודיעו שבכוונתם לבקש לצאת לחופשה. בסיום החקירה הם שוחררו ונאסר עליהם ליצור קשר עם המעורבים בפרשה.

קודם לכן פורסם כי שחם, יצא לחופשה ביוזמתו בעקבות החקירה שמתנהלת נגדו בגין מעשים חמורים.

המושעים שוחחו הבוקר עם המפכ"ל, רב ניצב יוחנן דנינו, וביקשו לצאת לחופשה והוא נעתר לבקשתם. השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', עודכן על המהלך.

המשמעות: החל מהבוקר הסגן לשעבר ניצב מני יצחקי הוא מפקד המחוז בפועל. יצחקי, מונה בדיוק לפני שבוע (חמישי) למפקד יחידת לה"ב 433, לאחר ששירת כשנתיים כסגן מפקד מחוז ירושלים.

שחם היה מפקד 'פרובוקטור', שלא פעם התייחס בפוגענות כלפי הציבור החרדי וציבור המתנחלים.

מינויו של שחם לתפקיד לווה בביקורת, על רקע התבטאותיו לגבי המתנחלים שתועדו בערוץ 10 במהלך הגירוש מגוש קטיף. בין היתר אמר שחם לקצין מג"ב: "אם יהיה צריך, אז יש להכות באלות, נמוך", "שיישרפו, *** עליהם" ו"אני לא **** שפותחת את הרגליים... שישלמו".

מתוך בחדרי חרדים

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים