חדשות

גם אם לא תרצו

ושוב תנועת 'אם תרצו' יוצאת בקמפיין כנגד לומדי התורה * והפעם, הפצת פשקוויל שנאה מעוות כנגד בחורי הישיבות * 'דוסים' מציג פשקוויל דומה עם כמה תיקונים קטנים שעושים את כל ההבדל

תנועת אם תרצו הוציאה בשעות האחרונות הודעת יח"צ לעיתונות:

הודעה לתקשורת: קמפיין פשקווילים לציבור החרדי של תנועת "אם תרצו"  בנושא גיוס חרדים לצבא

תנועת "אם תרצו" תבצע הלילה תליית פשקווילים הקוראים לציבור החרדי לקחת אחריות ולהתגייס לצה"ל.

רונן שובל יו"ר תנועת "אם תרצו" מסר כי: "אנו פונים לציבור החרדי בגישה חיובית ומתוך רצון כן לייצר הדברות שתוביל לשיתוף פעולה. אנו מפצירים בציבור החרדי לגלות אחריות לכלל ולהיות שותף מלא גם בקיומו הפיזי של עם ישראל והמדינה, לצד קיומו הרוחני".

 

פרוייקט דוסים שחשף בעבר את השתתפות תנועת אם תרצו בהפגנה האנרכיסטית של גופי שמאל נגד החרדים, ואף עורר הד ציבורי סביב כך, מוחה נמרצות על דרך השימוש המניפולטיבי, תוך שהוא מציין כי הדבר המגוחך ביותר מבחינתה של התנועה הוא לגשת לאברכים שמשקיעים ליל ויום על מנת להעמיק בדברי הרמב"ם, ולהסיק מה מוגדר כמצוה או כחובה הלכתית.

מדובר בנסיון נפל עקר, תפל וחסר משמעות!

ארגון "אם תרצו" יוצר מצג שווא כאילו אינו דורש לסגור את הישיבות, בעוד שבאג'נדה שלו הוא מתחבר לקיצוניים ביותר, ואף נטל חלק בהפגנה לגיוס בכפיה של לומדי התורה.

בכתב הפלסתר הם מביאים באופן מגמתי כמה קטעים שיכולים לשכנע רק בורים מופלגים בתורה.

הנסיון לקעקע שוב את הלגיטימציה של לומדי התורה במדינת ישראל תחת מסוה חדש של "כל חייל דרוש לנו" (דבר הידוע לכל דרדק שרחוק מן המציאות, לאור האבטלה הסמויה העצומה בצבא, המקיפה עשרות אחוזים מכח האדם שלו), הוא ניסיון זדוני, בלתי ראוי ומופרך. טוב לה לתנועה שתמשיך להשקיע את משאביה למטרות שלשמן היא קמה, ובשמן היא דורשת כספי ציבור.

"פסק ההלכה" המדומה הנלווה לדברים, אינו מגובה על ידי שום גוף הלכתי מוסמך, אינו מעוגן באף מקור פסיקה, וגם לא נמצא אף רב שיכול לחתום עליו - מה שמוכיח כי מדובר ברעיון שהוא לא נכון בתכלית מבחינה הלכתית, ועל כן לא נמצא אף רב או אישיות תורנית שתסכים לחתום על "פסק הלכה" הזוי זה, שבדו מליבם, ואינו מתבסס על אף מקור הלכתי מוסמך.

עדכון: בגלי צהל פורסם כי עם כניסת הפעילים לשכונת מאה שערים בירושלים, אחד מתושבי המקום לקח את ערימת המודעות ונמלט לאחת הסמטאות, והכל הסתיים עוד לפני שהתחיל.

גרסת דוסים
הפשקוויל אותו מפיצה אם תרצו

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים