טורים

לא בוחרות לא רלוונטיות

התקשורת מהללת את יוזמות קמפיין לא בוחרות לא נבחרות * אתי קצבורג דווקא מעדיפה ייצוג לויאלי

כשחזרתי הביתה בלילה, כולם כבר ישנו, הכורסא חיכתה לי מפנקת כתמיד, שקעתי בה עם כוס קפה מהביל , ועיתון יומי , ואז הנייד התחיל לזמזם באגרסיביות, יאיר לפיד על הקו, בדיון חשאי שהוא עורך בקרב יועציו הוא חייב לשמוע את דעתי , הפסטורליה הופרה באחת, כוס הקפה רעדה בידי כמו בפרקינסון מתקדם, ועיני נצצו מהכבוד שנפל בחלקי, אחריו הגיע טלפון משרה נתניהו שהזמינה אותי  לארוחת צהריים דפלומטית לרגל גיוסו של אבנר, חנין זועבי סמסה את מנת הקללה היומית, לאחריו נפתלי בנט בדק את מידת עירנותי ולאחר שווידא שאני ערה לחלוטין עבר איתי על כותרות מוסף כלכליסט, וניתח איתי את מצבו בכנסת, אין מה לאמר יום גדוש בעשייה , מרתק ומלא פעילות, יום בו הצלחתי לגרום לחכים להצביע נגד חוק הגיור  ונגד גיוס בנות הסמינר,  יום בו הצלחתי לגרום לשר התקשורת לשים תקציב לסלולארי כשר, ולשר הדתות לאסור על חנויות הנוחות לפתוח בשבת.

הייתי מוכרחה לשתף אתכם בחלום שלי, חלום הכנסת הגדול,מאז שהייתי קטנה חלמתי שאני עומדת על במת הכנסת ונושאת נאומים חוצבי להבות לכל המעוניין, מתעמתת עם השמאלנים, מסתחבקת עם הקונסברטיבים. חלום.

סבתא שלי לימדה אותי שמכל חלום טוב מתעוררים בסוף, ואכן סבתות לא טועות אף פעם!!

כששהתעוררתי הפיד בפייסבוק היה עמוס במחאת נשים ספונטאנית , מתובלת בפמיניזם טהור, כשהנושא הוא " לא נבחרות לא בוחרות", האמת ריגש אותי עד דמעות, זוהי אמירה חזקה ושנונה לפי כל קריטריון פרסומי, אלו נשים דעתניות וחזקות שחשות באמת ובתמים מושפלות שאף אחד לא רואה בהן צורך לכהן כחברות כנסת מובילות, שרות בממשלה או עומדות בראשותה, מעליב.

צר לי אם אני שוחטת כאן פרות קדושות ומקופחות, אך כשאנו מביטות נכחה ורואות את המצב כמות שהוא כולנו מבינות שזהו קמפיין חסר בסיס, פרובקטיבי משו,

עם כל הכבוד לפמניסטיות המצקצקות אין לאשה חרדית נורמטיבית מה לחפש בכנסת, היא פשוט לא שייכת לשם ולא תועיל בכהוא זה, זה מחזה מלבב מאד לראות נשים חרדיות מסביב לשולחנות דיונים בכנסת ישראל אך הן לא באמת תורמות לאשה החרדית או מוסיפות לה כבוד, ודעתן אם לאמר בעדינות לא ממש נחשבת ולפעמים גם לא נשמעת, לבא ולהלחם על חכית חרדית זה אבסורדי ,חסר תועלת ופתאטי.

הרי ברור שכל הלוביסטיים , חברי הכנסת, השרים , ראש הממשלה והיו"ר יעמדו דום כי הנה חברת כנסת חרדית באה לעשות מהפכה ולהלחם על זכויותיה העשוקות, אין ספק!!

תבוא חברת הכנסת,חרדית עם שביס, ושאר סממני יהדות, ובעמדותיה האיתנות תקדם את זכויות האשה, תגרום לכך שהבעל יקנה תכשיט לאשתו כל חג, ינקה את הבית כל ערב שבת,יפסיק לצאת לאכול צונט כל ליל שישי עם חברים וייקח אותה איתו. תוריד את מחיר הטיטולים בזול ובגדול. אוטופיה.

ועכשיו ברצינות ריאליזם פשוט, ישנם חברי כנסת חרדים בכנסת, שעובדים קשה מאד, כשמטרתם היא לקדם את מעמד החרדי בארץ ולשמור על זכויותיו כאזרח  וכיהודי דתי.

הדבר האחרון לו נזקק כיום המגזר החרדי זו אשה מטעמו בכנסת שלא בהכרח תייצג את המגזר בלויאליות.

זה מעליב ופוגע ולא כולם יסכימו על כך אבל זו המציאות איתה אנו אמורים להתמודד ולא לצאת בקמפיין לא רלוונטי .

חבל על האנרגיות.

 

  

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים