תעסוקתא

ארגון "עבודות לחרדים" משיק לראשונה אתר אינטרנט רשמי

יום בשורה לשוק התעסוקה החרדי: לאחר שנה של פעילות ברשתות החברתיות השיקה עמותת "שחרית" המפעילה את פרוייקט "עבודות לחרדים" אתר אינטרנט רשמי אשר ייתן מענה לאלפי החרדים המחפשים עבודה כמו גם למעסיקים המחשים עובדים

לאחר פעילות של שנה ברשתות החברתיות, ארגון "עבודות לחרדים" משיקים היום אתר אינטרנט שייתן מענה למאות ואלפי מחפשי עבודה חרדים כמו גם מעסיקים שמחפשים עובדים, בצורה פשוטה, נגישה, אישית וחינמית.

"עבודות לחרדים" הוקם בינואר 2013 כדי לתת מענה לקושי מרכזי בחברה החרדית – מציאת עבודה בשוק התעסוקה. המיזם מקדם השמה דרך רשתות חברתיות, "מפה לאוזן ברשת", ונותן מענה אישי, זמין ומהיר למחפשי עבודה. מדובר במיזם הטכנולוגי הגדול היחיד שנותן מענה למחפשי עבודה חרדים ברשת נכון להיום, כאשר צעירים חרדים מהווים את קהל היעד המרכזי של הארגון.

הארגון נותן מענה ממוקד וייחודי שהולם את אופייה של החברה החרדית – חברה קהילתית שמבוססת על קשרים בין אישיים.

כאמור, בימים אלה הגדילו לעשות יוזמי ארגון עבודות לחרדים ולראשונה השיקו אתר אינטרנט המאפשר לכל דורש עבודה ועובדים חרדים מענה מקצועי ויעיל.

מייסד הפרויקט אביגדור רבינוביץ אומר כי: ''אנו מקבלים מידי יום פניות של מחפשי עבודה חרדים וגם מחברות שמחפשות עובדים. הבעיה הגדולה היא שאין גוף שמרכז את העבודות שמתאימות למגזר החרדי ומנגישות את המשרות לקהל הרחב. עד היום פעלנו רק ברשתות החברתיות, שבמסגרתם הצלחנו לשדך למעלה מאלף עובדים חרדים למעסיקים. אנו מצפים ומקווים שכעת עם השקת האתר הרשמי, המספרים רק ילכו ויגדלו''.

עוד אומר רבינוביץ כי ''בשונה מהמקובל בשוק מחפשי עבודה אנחנו לא גובים כל תשלום מהמעסיקים או מהמנויים שרוצים לקבל משרות. ואנו פועלים אך ורק למען מטרה נעלה של שילוב חרדים בשוק התעסוקה ורק היא עומדת לנגד עינינו''.

בשולי הבשורה יש להבחין כי עצם העובדה שיש בישראל של ערב 2015 צורך בגוף מיוחד אשר יקל על עובדים חרדים להשתלב בשוק הכללי מוכיחה כי עדיין לא נופצו על הסטיגמות, וכי החומות השקופות והמיותרות שבין הציבור החרדי לכללי עדיין גבוהות. אנו מקוים כי עם קידום הפרוייקט יפנימו המעסיקים והעובדים בשני הצדדים כי מותר להיות שונה וכי גם לשונים יש זכות שוה.

האתר החדש. צילום מסך
שנה של עבודה ברשתות החבריות. דף הפייסבוק של עבודות לחרדים

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים