טורים

שיוויון זכויות או מהפכה אזרחית

חבר הכנסת ניסים זאב מוחה על החלטת שר הפנים להחיל את חוק השבות על בני זוג חד מיניים * מהפכה אנטי דתית ושבירת הסטטוס קוו

החלטת שר הפנים היא בגדר שערורייתית, זוועתית ואנטי-יהודית ומהווה עוד חוליה בשרשרת של חוקים ותקנות של הממשלה הנוכחית שבאו לפגוע בדת ישראל. יש בכך שבירת המוסכמות והסטטוס קוו שהתקיים בארץ מאז הקמת המדינה, ואין ספק שהחלטה זאת תמיט חורבן על התא המשפחתי היהודי.

אבוי לנו אם כדברי השר אלו הם הבנים השבים לגבולם.  הממשלה והמימסד  איבדו מזמן  את הגבולות ואת הערכים הבסיסיים של העם היהודי, שעליהם  זועק הנביא: "שובו בנים שובבים, ארפא משובתכם".

יש כאן מגמה ברורה לחולל מהפיכה אנטי-דתית שמשמעותה פגיעה קשה בשלמות העם, ואין ספק שהיא תיצור בעתיד בארץ ישראל שני עמים שיוגדרו האחד כעם היהודי והשני כעם "ישראלי" במשמעות החילונית של המלה.

התוצאה תהיה שני העם היהודי לא יוכלו להתחתן זה עם זה אלא על פי תעודות יוחסין וכך נחזור למציאות שהיתה בתקופה שלאחר חורבן הבית הראשון כאשר עזרא הסופר בדק ביסודיות את תעודות היוחסין של כל עולי בבל ערב הקמת בית המקדש השני, וכך הוא נלחם בהתבוללות שפשתה בעם ובנישואי התערובת.

השר סער תומך את החלטתו בפרשנות השגויה והליברלית כביכול לחוק השבות שיש ליישם את החוק ה"פותח את השערים לכל יהודי ללא אפליה", כאשר המציאות המרה שהוא פותח את שערי המדינה היהודית בפני גויים. מהראוי להזכיר לכבוד השר שבכל המדינות הדמוקראטיות בעולם אין חקיקה דומה, לפיה אזרח זר רוכש אזרחות של מדינת בן-זוגו באופן אוטומטית, אלא מקובל שבן זוג זר חייב להמתין מספר שנים לפני שירכוש זכאות לאזרחות.

בנוסף, נראה שהחלטה אומללה זאת עשויה להשפיע על דרישות אויבינו להכרה בזכות השיבה של הפליטים הערביים שמשמעותה הכרה והענקת אזרחות ישראלית לכל הפליטים הפלשתינאים, בטענה שאם נותנים זכות לזרים להתאזרח בקלות כזאת מדוע שוללים מהפליטים זכות דומה.

הנורא מכל הוא שבהחלטתו המוזרה של שר הפנים יש כדי עידוד ומיסוד התופעה החדשה של משפחות חד-מיניות במדינת היהודים, ויש בה משום פירצה קשה בחומת הקדושה של עם ישראל.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים