חדשות

בכח האחדות: מאהל ההתרעננות לתמיכה בלוחמים

פעילי פרויקט דוסים הקימו מאהל התרעננות ומנוחה ללוחמים בעזה, אוכל שתייה וכיבוד קל * בכח האחדות ננצח

אתמול בלילה (א') הוקם מאהל ההתרעננות בצומת שער הנגב במטרה לספק תמיכה וחיזוק לחיילים שנכנסים ויוצאים מרצועת עזה.

המאהל מספק פינת התרעננות ומנוחה, אוכל שתייה וכיבוד קל, כאשר היעד הוא לאחד את כל עם ישראל, כל עובר ושב, חייל חילוני או חרדי כי המלחמה לא מפלה בין דם לדם.

יוזם מאהל ההתרעננות, אלי אשכנזי, פעיל חברתי בן 20 בוגר ישיבת בית שמואל, החבר בפרויקט דוסים מספר: "לא יכלתי להמשיך בשגרת החיים, כאשר חיילים במדים נלחמים ומסכנים את חייהם, הרגשתי חובה אישית לקום ולסייע ואני מתחייב כי המאהל ישאר פתוח כל עוד אחינו במדים מסכנים את חייהם בפעילות הבטחונית החיונית והחשובה".

למרות המחלוקות הפוליטיות, והויכוח סביב חוק הגיוס, חשוב לנו להדגיש, כי למרות ודווקא בגלל היותנו צעירים חרדים, אנו מכירים טובה ומעריכים את תפקידם ההירואי של חיילי צה"ל המסכנים את חייהם בחזית המלחמה למען עם ישראל, ולכן במקביל להגנה הרוחנית באמצעות התפילות ולימוד התורה, אנו דואגים גם לבוא ולחבק את החיילים בחזית עם כניסתם ויציאתם משטח הלחימה.

התגובות שמתקבלות מהחיילים מרגשות, "מרגש לראות צעירים חרדים שחשוב להם לעודד את החיילים ולחזק את כח הלוחמים", ונראה כי למרות הויכוחים היום יומיים, לעם ישראל יש בסיס מאחד חזק ובלתי ניתן לשבירה.

מאהל ההתרעננות מגיע בהמשך לפעילות שהתבצע מוקדם יותר החודש, במסגרתה חלקו פעילי דוסים בראשות אלי לינקר מארזי מוצרים ללוחמים, להדגשת הערבות ההדדית בין לומדי התורה לבין הלוחמים בחזית, וכן חלוקת שמות החיילים והפצועים לתפילה אישית על ידי לומדי תורה.

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים