חדשות

השואה היא מדע מדוייק

להסתה יש מחיר * לדה לגיטמציה יש מטרה * האם כבר הפקנו את הלקחים מתולדות עמנו והאם נדע להוקיע את המנסים להשיג כוח ושררה תוך סיכון חיי אדם

קצת קשה לעכל את זה אבל השואה היא מדע מדויק, ניתן להצביע על כל המניעים שהביאו את התרחשותה. במאמר זה אתייחס למניע שהוא רלוונטי גם לימינו.

האם ההסתה נגד החרדים הפרזיטים של ימנו, היא אותה הסתה נגד החרדים "הפרזיטים" של תקופת השואה?

אני אתייחס לעובדה המדאיגה שכבר הרבה לפני השואה היו יהודים שהסיתו נגד היהודים החרדים האורתודוקסים, ואף קראו "להלחם בהם עד מוות". עובדה זו לוקחת אותנו היישר במנהרת הזמן אל ימינו אנו, בה אנשים בתקשורת, בממשלה, משפטנים, אנשי אמנות וספרות, תוקפים שוב את אותה אוכלוסיה ובכך למעשה מבצעים דה-לגיטימציה להרג היהודים כולם, כיוון שבסופו של דבר, זה רצונם הסופי של אויבינו. הממשלה ובתי המשפט אינם מגבילים תופעה זו, וזו טעות חמורה שאנו וילדנו נשלם עליה ביוקר. כן בכוח הממשלה ובתי המשפט למנוע שואה מודרנית באמצעות בחינה מחדש של ערכי חופש הדיבור אל מול שלום הציבור.

כיצד הפכה ההסתה נגד הפרזיטים החרדים בתקופת השואה, להסתה "המודרנית"  נגד המתנחלים "המפלצתיים" של ימנו?

להסתה של קבוצות בשמאל נגד החרדים "הפרזיטים" התווספה קבוצה חדשה: "המתנחלים". המתנחלים הם הפרזיטים החדשים שבגללם אין "שלום". אולם  באותה צורה ששנאת החרדים המבוססת על שורשים אנטישמיים ושנאה עצמית המובילה להעלאת הלגיטימציה של אויבנו להרוג ולהסיט בעולם נגד יהודים, כך אותה שנאת המתנחלים "המפלצתיים" מתועלת בעולם לכרסום בריבונות היהודית בישראל, דבר שבסופו של דבר מביא, ואנו כבר רואים זאת, לדה-לגיטימציה נגד  חיילי צה"ל.  למרות הנ"ל מערכת הממשלתית והמשפטית לא עושה כלום, על מערכת המשפט לבסס את ערכיה מחדש ולהעמיד את שלום הציבור לפני חופש הדיבור.

האם אותה הטעיה שנעשית בתקופתנו ע"י קבוצות המוגדרות שמאל קיצוני,  נעשתה גם בתקופת השואה?

קבוצות אלו מציגות את החרדים כפרזיטים ואת לבושם כדבר שלילי, וכך בעקיפין מטילים את התרחשות השואה על כתפי היהדות האורתודוקסית (החרדית), בעוד שהמציאות היא שונה לחלוטין, הטלר לא ביסס את תורת הגזע על היהודי החרדי, אלא דווקא על פועלו של היהודי המתבולל (קומוניזם) והמשכיל (נאור). במחקרים על ליל הבדולח צומצם (שלא במכוון) נתון של מספר בתי כנסת שנשרפו ב- 1000. למה צומצם? כיוון שבתי כנסת אלו היו בתי כנסת רפורמיים, בהם גויים ויהודים התפללו יחד עקב ההתבוללות, והרב היה לבוש בהם באופן הדומה לכומר. לכן כשמסיתים אתכם נגד החינוך היהודי וחרדים, אל תקנו את זה.....

כיצד אותה רדיפה שנעשתה אז, נעשית גם בתוך הארץ?

"היהודי הכובש" של ימנו  הוא היהודי החרדי האורתודוקסי והפרזיט של שנות השמונים , והוא המתנחל "המפלצתי" של שנות 2000 ואילך, והוא גם סמח"ט אייזנר של 2012 והוא אפילו רדיפת יהודים האנטישמית ומשפט דרייפוס נוסח פרקליטות המדינה 2012 של האזרח  קלמן ליבסקינד שנרדף ע"י פרקליטות המדינה אנטישמית, תוצרת גישת החידלון השמאלנית, מבית מדרשה של האדרת השנאה העצמית.  אך למעשה כל הללו הם אנחנו, בסופו של דבר אחנו רודפים אותנו ולא את ההוא "המושחת" מ הטלויזיה. אנחנו היהודים החילוניים ששוב הוליכו אותנו שולל בידי מיעוט שמאלני-פאשיסטי, אנטי-לאומני-קיצוני.  על הממשלה ורשויות המשפט להשכיל באמת ולערוך שוב את המשוואה בין חופש הדיבור לשלום הציבור.


אויבנו לוקחים דוגמה מקבצות קיצוניות "בשמאל", שחלקם בכנסת - העולם נותן לגיטימציה לאויבנו על סמך אותם קבוצות קיצוניות "בשמאל".

עכשיו אני מדבר על העתיד, היהודי "המתנחל" של ימנו הוא "היהודי הציוני" שאין לו זכות להגן על עצמו, של המחר, בסופו של דבר על פי התפיסה הערבית כולנו "מתנחלים", כלומר נגד כולנו בסופו של דבר יוצא גזר דין מוות על היותנו חיים בארץ אבותינו, למעשה אם מסתכלים במצע החמאס ושל אירן סוריה חזבלה וכ"ו, צו זה למעשה כבר הוצא, והסיבה היא לא פוליטית אלה דתית, כן הוצא צו דתי כלומר פסק הלכה מוסלמי, (המבוסס על מוחמד) של המשוגעים החדשים של המאה ה - 20.... אויבנו לוקחים דוגמה מקבוצות קיצוניות "בשמאל" שלנו!!

על הציבור ללחוץ לחץ אדיר על הממשלה ועל מערכת המשפט, ובג"ץ והפרקליטות המדינה לבחון היטב את המשוואה בין חופש הדיבור לשלום הציבור.. בין האמונה אוטומטית למיעוט, לבין האפשרות שהפלסטיני "הקרבן" שהוא הרבה פעמים למעשה "התחמן והתוקף" ואף תיכננן את כל מהלכיו מראש..

השואה היא מדע מדויק:

האליטות בגרמניה התעלמו מהטלת האשמה והפיצויים על גרמניה והמשמעות בפועל של הדבר על "שלום האזרחים" במובן הכלכלי, כתוצאה מכך היה עוני מחפיר בגרמניה של שנת 1914 ואילך, והדבר למעשה הביא את התחזקותם של גורמים שבסופו של דבר הכשירו את עלייתו של הטלר (סוציאליזם). קבוצות קיצוניות "בשמאל" והמשכילים בימנו, מתעלמים מהצרכים הביטחוניים של ישראל ומתרבות השטנה של שכנינו, ובכך יוצרים את כל התנאים לעלייתם של טרור מוסלאמי לשלטון, בו-בזמן שאצלנו מנוצלים הילדים שלנו ללמידה על  "קבלת האחר" "וטוהר מידות"  כדרך להטמיע בהם חידלון מצפוני, הרס המצפון שאמור להגן על חייהם בעתיד.

מסקנה: על מערכות המשפט לבצע באופן דחוף ומהיר את המשוואה בין חופש הביטוי לשלום הציבור - אסור שהדמוקרטיה תקבע את עתידנו.

אסור שחופש הביטוי יהפוך בסופו של דבר לחוסר הביטוי.........

מקוה שנהנתם מהמאמר, שתפו גם בפייס.....   תודה :)

דף הפייסבוק שלי ישראל בעד גבולות בטוחים

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים