חדשות

תחרות חרדופוב 2013 - שלב בחירת המועמדים

לרגל סיום שנה רוויית אלימות מילולית והתבטאויות חמורות כלפי הציבור החרדי, פרוייקט דוסים מכריז על תחרות חרדופוב 2013 * בשלב הראשון - שלב בחירת המתמודדים - כל שעליכם לעשות, הוא לבחור את החרדופוב שאתם מאמינים שראוי להיות חרדופוב השנה

שנת 2013 התאפיינה בשיח אלים, בוטה ורעיל בכלל, וכלפי המגזר החרדי בפרט. כאשר חובבי רייטינג, יחצנים, פוליטיקאים חדשים בשקל ושאר דמגוגים שחררו את חרצובות מקלדתם ושכחו את אמות המוסר המינימליסטיות ביותר, כאשר תחת כותרות הומניסטיות "שוויון בנטל" "הדרת נשים" "הוצאת חרדים לתעסוקה" נקבעו סטנדרטים חדשים של רדידות ושנאת חרדים.

לאור התחרות הקשה והצפופה (מה לעשות, אנחנו החרדים בקושי חצי מליון איש, ואין מספיק לכולם) יוצאת לדרך תחרות "חרדופוב 2013" בה אתם תקבעו מי זכאי לאות הקלון הציבורי, לאחר שהתגלה כחרדופוב הגרוע מכולם בשנת 2013.

היכנסו לטופס והציעו את המועמד שלכם. שימו לב- על התחרות להיות הוגנת. רק אדם בעל אג'נדה מובהקת אשר התבטא בצורה גזענית, אלימה, או מסיתה תוך ניסיון לשלול את הלגיטימציה של החרדים, יוכל להיכנס לתחרות. גם התבטאות במסווה של חופש הביטוי או חופש אקדמי דינה כהתבטאות חרדופובית, וכן פעילות (כדוגמת התנכלות לתושבים חרדים או פעילות בגופי מקבלי ההחלטות) הפוגעת, המנסה לפגוע, המסיתה לפגוע או המעודדת בדיעבד פגיעה באזרח החרדי על רקע היותו חרדי.

ניתן להציע מועמדים עד לתאריך 14/01/2014 ולאחר מכן יועמדו המועמדים הפופלארים ביותר להצבעת הגולשים במשך חודש, על סמך הנתונים שנשלחו ואותם נחשוף בתיקו האישי של כל אחד מן המתמודדים.

הגשת מועמדויות

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים