חדשות

אגרת לפראייר המצוי

המדינה בגרעון? הפשע גובר? השגי מערכת החינוך קורסים טוטאלית? 65% מהנוער היו רוצים להיוולד לעם אחר? רוב הילדים במדינה אינם זוכים להיוולד במשפחה מסודרת? * לפלסנר יש פתרון קסם: גייס את החרדים והצל את המדינה!

שלום פראייר! אני עוקב אחריך מדי יום. ליתר דיוק, אתה ממציא את עצמך אלי, דרך הכותרות המדווחות תדיר על מעשיך. כך, יש לי הזדמנות לשפוט אותם בפרספקטיבה יותר נרחבת, בעוד אתה חי רק את המשבצת שלך. מבט זה מעצים את מידת הפראייריות שלך, להרבה יותר ממה שאתה חושב. אוי ואבוי, כמה שאתה פראייר!

כמה מילואים אתה עושה, לפקודת מנהיגים בעלי "הזיות משיחיות", או מפקדים "חסרי אחריות אזרחית מינימאלית", "נקמנים קטנוניים" (ואל תמחק, כי אין מיותר)! התעוררות שאיפות אישיות אנוכיות, תוך הוצאת הכביסה המלוכלכת אל החוץ ללא שימת לב לשום אינטרס משותף עליון - הכל כשר בעיני המנהיגים הרוקדים כעת מידי יום קדטשקה באוהל שלכם!

כמה אתה מזיע, בשביל שמדינת ישראל תפתח במלחמות, בהחלטה נחושה לא לנצח, בשביל למצוא חן בעיני העיתונות! כמה אתה מסכן את חייך, כשאותה עיתונות מדווחת באמצע מלחמה, מה מהלכים המתוכננים למחר, להנאתו של האויב! ובכלל, הלא לדברי "חצי העם" ישראל אשמה במצב המלחמה ולדברי החצי השני, הראשון משת"פ עם האויב. האם באמת כה חזק הוא "כור ההיתוך" הצבאי, שההאשמות הדדיות חמורות אלו נעלמות כלא היו, תחת חזית אחידה של רדיפת הדת? האם באמת ובתמים כדאי להיות פראייר, רק בשביל החייל המהולל פלסנר?

התאבדות המונית

בטח אתה משתומם על הציניות - איך אפשר לדבר ככה, אל מי שמקריב כל כך הרבה ומוכן למסור את נפשו למען הדגל? - על כן, הבה ואוסיף לך כמה ידיעות, שאינן קשורות במישרין לנושא המדובר: שמא קראת על עלות המיליארדים של הפשע הישראלי, שלדברי השר לביטחון פנים, גובר על תקציב המשטרה עצמו? אולי נודע לך על ירידת מדד החינוך הישראלי למקום 45 בעולם? האם שמעת פעם (כבר לפני למעלה מעשור), שלמעלה מ-65% מהתלמידים בישראל היו מעדיפים להיוולד בנים לעם אחר? כלום שמת לב לכך, שלמעלה ממחצית הילדים במדינה, אינם זוכים לזוג הורים הומוגני? וכשאתה כל כך חרד מהשינויים הדמוגרפיים, האם ניסית להבין - לא רק את עליית הפרמטר החרדי שבעוגה - אלא גם את התמעטותו של זה החילוני והמסורתי?

דברי קטגוריה רבים, נאמרים כיום בעזות פנים נגד הציבור החרדי. "לא תקבלו יותר הקצבות"; "נשלול מכם את האזרחות"; "נגרש"; "ננתץ" ו"נכווץ". לו היינו כמותכם, צברים גסי רוח ונחושי מצח, היינו משיבים לכם כגמולכם בצורה הרבה יותר מבוססת ואומרים: היינו לפניכם ונהיה אחריכם. אולם אנו באמת ובתמים, שואפים מקווים ומייחלים בכאב לב לנוכח שבר עמינו, שתמיד תהיו עמנו. מספיק לנו, די והותר, בחורבן שהמטתם על היהדות וקודם כל על עצמכם.

מתי תבין אפוא, שנושא השירות בצבא שאתה מעמיד מעל הכל, אינו אלא כיסוי, למהלך התאבדות המוני, שאתה ושכמותך מצויים בעיצומו, תוך ניסיון לכפותו על הכל, על מנת למנוע כל סיכוי עתידי להפסקתו?

מצג שווא מסמא עיניים

כיסוי זה, הוא בבחינת מצג שווא מסמא עיניים, אשר מגלם ניסיון ייחודי, שלא היה כמותו כל זמן שלא הייתה מדינת ישראל קיימת. שהרי, סוף כל סוף יש סכנות, יש מלחמות ולכאורה יש מי שנושא בנטל על כל המשתמע. אמנם, תחת החיפוי של מצג זה, אתם באים להתגולל על לימוד התורה ושמירת המצוות, כהמשך ישיר לאלו שעשו כן לכל אורך ההיסטוריה. הללו, משכילים, רפורמים, יבסצקים, קומוניסטים - כולם כאחד אבדו ונגדעו מאתנו. גם רבים מכם, לאחר שתרמו את תרומתם למדינה, נעלמו בארצות נכר כלעומת שבאו ומי יודע אם עוד תהיה להם תקומה.

בהעמדת החרדים כמי שבורח מאחריות לטובת הטבות כאלו ואחרות, מנסים אתם לפגוע בנקודה הרכה והכואבת ביותר, אצל היחידים החשים אחריות של נשיאה בעול אמיתית. מורשתנו ההיסטורית שאתם מוחקים בתאוות כיליון עצמי, גדושה לאורך אלפי שנים במסירות נפש, גם למען התורה וגם למען עם ישראל. עם כל הכאב, הרגישות וההבנה, לא ניתן לעולל בעפר מורשת זו, ועוד יתירה מזאת, מי שמנסה לעשות כן, כשמדובר באותם אלפים ורבבות שבמסירות נפשם הביאו את עמינו עד הלום, מדבר בעד עצמו... אין אנו זקוקים להטפות מוסר ונאמנות, מפי כאלו שתדיר אינם נאמנים אף לבני משפחתם הקרובים ביותר. קשה לנו גם לתת תקווה, במי שחושב עצמו כמוליך עם שלם, בעוד שאינו מסוגל לקיים בית בן חמשה נפשות בשלמותו...

ישנם אמנם גם אחרים, העוטפים את הדברים בעניבת חנק העשויה משי. "בודאי, צריך כמה עילויים על מנת לשמור על הגחלת", "גם בן-גוריון הסכים למכסה מסוימת" וכדו'. אלו כמובן לעולם לא יסכימו, להותיר בצבא רק את היחידות המובחרות כולל מה שנקרא "תומכי לחימה", ולהכניס את היתר לשוק העבדים. כי הצבא צריך להיות "צבא העם" ו"כור ההיתוך". רק היהדות נתבעת להיות שמורת טבע, בשביל שהזן לא יכחד (עפ"ל).

כפי שעונים לכם תדיר, לא קשה להבין, כמה צביעות יש בדרישתכם להחריב את הישיבות. אם בהשתמטות עסקינן, נתוני השירות בקרב החילוניים הפטריוטיים ידועים. מה עוד, שחלקם הגדול של הולכי בטל אלו כמו אנשי הבוהמה והספורט, נהנים מיוקרה רבה בקרבכם. גם בתוך הצבא, ישנה חגורת שומן כבירה - לא רק בממון שאין לו תובעים - אלא גם במגויסים שאין להם דבר עם ביטחון, גם לדברי רבים מכם, שאמרו זאת בפירוש בין השאר גם על גיוס נשים. במסגרת זו, לא ניתן לכם שוב את התענוג שבהשוואה בינינו, הבנים הנאמנים ביותר לעם ישראל, לבין הערבים.

אולם עם הכל ואחרי הכל יש לשים את הדברים על השולחן: גם אילו הייתם באים בידיים נקיות, רק בתוקף צרכי ביטחון מינימאליים; גם לו היה הנטל שווה אצלכם בין כולם; גם אם לא הייתם הורסים ביד שמאל מה שימין אמורה לבנות, תוך התעלמות מסכנת נפשות, למען ערכים מפוקפקים כמו, "חופש הדיבור", "חופש העיתונות" ושאר ירקות, שכל אחד מכם מאמין בהם רק על מנת לפגוע בזולתו; גם לו היה אצלכם "חופש דת" כהלכתו, בלי חכמות וללא זיופים - לא ניטוש את משמרתנו, שהיא קו ההגנה הראשון והאחרון של עם ישראל עלי אדמות!

קליק על אהבתי וקיבלת את כל החדשות והעדכונים מדוסים